• 1075 Puan
  • 5 İzleyiciler

Ferhat UÇAR

Kullanıcının Siteleri

Bu duvara yazı göndermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
rappaturk
rappaturk
rappaturk
rappaturk
rappaturk
rappaturk
rappaturk
İdris Çelik, 26 Mayıs 1986 tarihinde İstanbul da doğmuştur. Ege Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümünde eğitim almıştır. Sanat eğitimi yıllarında fotoğrafçılığa merak salmış ve sosyal projeler kapsamında fotoğraf sergileri açmıştır. Birçok alanda fotoğraf üzerine çalışmalar yapmış olan İdris Çelik, reklam ve tasarım fotoğrafçılığı, arkeolojik kazı fotoğrafçılığı ve eski eser fotoğrafçılığı konusunda deneyim sahibidir. Kısa bir süre küratörlük tecrübesi de edinen İdris, hala devam etmekte olan eski eser fotoğraflama konusunda koleksiyonerler ile çalışmakta ve sanat yaşamını İstanbul da sürdürmektedir.  

Idris Celik was born on 26 th May 1986 in Istanbul. He studied History of Art at Ege University in Izmir. During his education at the university, he became a photographer and he held lots of exhibitions for social projects. Idris Celik who worked on several works about different subjects has an experience about advertising, carving and old artifact photographies. For a while, he worked as a curator and then he started to take photographs about old artifact photography with the collectors. Now, he lives in Istanbul and continues to take

http://www.idriscelik.com
rappaturk
Google'de firmanızı üst sıralara taşımak istermisiniz. Firma Rehberine Firmanızı Ücretsiz Ekleyebilirsiniz.

Türkiye genelinde özellikle firmaların sorunu olan Google ve diğer arama motorlarında ilk sayfalara gelmek artık hayal gibi bir olay oldu. Forumlar ve sosyal medya ve ticaret işi yapan sitelerde birden fazla görebileceğiniz. Firmanızı 5 firma rehberine şu kadar ücrete ekleyebilirim diyenleri..

Firmalike.com adresi olarak sizlere kaliteli ve kusursuz hizmet sunmak için 2,5 yıldır canla başla çalışmaktayız. Sitemizin Google gözünde değerini inceleyerek öğrenebilirsiniz. Sitemiz birbirinden önemli kelimelerde Google'de ilk sayfada sizlere ulaşmaktadır.

Sizde Kaliteli hizmet istiyorsanız. Firmanızı ve web sitenizi hemen firmalike.com adresine eklemelisiniz. Firmalike.com firmalara özel sosyal medya seosunu 5 TL ücretle yapmaktadır.

Firmalike.com adresinin sosyal medya'da yani instagram'da ciddi bir etkisi bulunmaktadır. Facebook sayfamız üzerinden 36.000 kişi bizi takip etmektedir. Ayrıca hem sitemiz ve hem sitemize kayıt olan tüm firmalar kaliteli hizmet alsınlar diye bir çok sosyal medyada premium hesaplara sahiptir.

Firmalike.com adresinde kurumsal olarak Ak Bankgibi daha bir çok kurumsal firmalar bulunmaktadır.

Firma rehberimizde 3 farklı üyelik sistemi bulunmaktadır. Normal üyelik, Gümüş Üyelik ve Altın Üyelik sistemi her birinin birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Seo açısından sizlere en faydalı olan Altın üyeliktir. Toplam 4.000 üzerinde backlink alabilirsiniz. Sitemiz DMOZ kayıtlı olup 256bit SSL sertifikası ile bilgileriniz güvence altındadır. Kalite uzakta aranmaz.. Hemen sitemizi ziyaret edip

Bu yazı makalemizde spinleme aracı kullanıldığından dolayı sosyal medya ismi geçen bazı kelimeler birer defa kullanılmıştır.
https://www.firmalike.com
rappaturk
Firma Rehberi
Google'de firmanızı üst sıralara taşımak istermisiniz. Firma Rehberi ne Firmanızı Ücretsiz Ekleyebilirsiniz.

https://plus.google.com/+FerhatU%C3%87ARR/posts/Z4rZaHLSAbr
rappaturk
rappaturk
Eca Kombi Servisi Gaziosmanpaşa


Gaziosmanpaşa Eca Kombi Servisi, Gaziosmanpaşa ilçesinde kombi teknik servis hizmeti sağlayan firmamız sizlere Eca marka kombileriniz için teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Eca kombi kullanan herkezin en çok aradığı servis olan Gaziosmanpaşa Eca Kombi Servisimiz haftanın tamamında çalışmalarını aksatmadan aralıksız olarak sürdürüyor. ECA kombileriniz in arızası ne olursa olsun Eca konusunda uzman teknisyenlerimiz sorunlarınızı yerinde en kısa sürede kontrol ederek çözüme kavuşturuyor. Servisimizi arıza için değil yıllık periyodik bakım içinde arayarak kombilerinizin arıza yapmasının önüne geçebilirsiniz. Bakımı yapılan kombinin hem çalışma süresi uzar hemde daha iyi çalışarak elektrik ve doğalgaz tüketiminde oldukça fayda sağlar. Bu etkenleride göz önüne alacak olursak kombi bakımının önemi oldukça fazla diyebiliriz.

Gaziosmanpaşa Eca Kombi Servisi hemen arayın kampanyalı fiyatalrımızdan sizde faydalanın.

http://gopkombiservisi.tesisati.net/gaziosmanpasa-eca-kombi-servisi.html

http://gopkombiservisi.tesisati.net
rappaturk
Kalorifer Tesisatçısı Gaziosmanpaşa

Kalorifer Tesisatçısı Gaziosmanpaşa bölgesinde hizmet vermektedir. Kalorifer tesisatı işlerinizi işinin ehli firmalara yaptırmanız sizin için faydalı olacaktır. İşinin ehli ustalara yaptırılan işlerin zamanla yıpranmaya uğrayan tesisatlarınızın ömrünün daha uzun olmasını sağlamaktadır uygun plastik borular ve markaları ile uzun yıllar kullanabileceğiniz tesisat için bizi tercih etmelisiniz.
http://dogalgaz.tesisati.net/kalorifer-tesisatcisi-gaziosmanpasa/
rappaturk
rappaturk
rappaturk
rappaturk
rappaturk
rappaturk
Gaziosmanpaşa kombi servisi
http://gopkombiservisi.tesisati.net
rappaturk
rappaturk

Badges

  • 6
  • 16
  • 61
...