• 165 Puan
  • 0 İzleyiciler

Kravatlar

Kullanıcının Siteleri

Bu duvara yazı göndermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
kravat
Erkeklerin çoğunluğu işlevselliğe önem veren ve eline geçen eşyanın değerine değil, ne işe yaradığına bakan kişilerdir. Dolayısıyla erkeklere hediye alma ihtiyacı hissedildiğinde bu özelliği hatırlamak faydalı olacaktır. Elbette herkes kendisi için özel olan günlerin hatırlanmasından ve onurlandırılmasından hoşnut olur. Ancak erkeklerin bu günlerde aldıkları hediyeler bir köşeye konulacak ya da vitrinde sergilenecek bir hediye olursa değerinden kaybedebilir. Onlara binlerce liralık bir vazo hediye etmek yerine 20 TL fiyatı olan bir kravat hediye ederek çok daha mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Doğum günü hediyesi gibi özel günlerde verilen hediyelerin çok dikkatle seçilmesi, yıllarca saklanabilecek hediyeler olması da çok anlam ifade etmeyebilir. Hayatınızdaki önemli erkeklere muhakkak uzun yıllar saklanabilecek bir hediye vermek istiyorsanız yine işlevselliği ön planda tutmalısınız. Günümüzde çok moda olan ‘oscar heykeli’ şeklinde tasarlanmış bir süs eşyasını onlara verebilirsiniz. Ama anlamı ve kullanımından fayda sağlama konusunda şüpheler olacağı kesin. Oysa yine uzun yıllar kullanabileceği bir çift kol düğmesi ile her iki amacınıza da ulaşabilirsiniz. Hem ihtiyacı olduğunda kullanabileceği bir eşya vermiş olursunuz hem de uzun süre yanında kalmasını sağlamış olursunuz. Yaklaşan babalar günü için de bu tipte hediye alternatiflerini değerlendirmek uygun olacaktır.

Babalara hediye almak sizin için zor bir iş olabilir. Ama onlar için sizden gelen ufacık bir eşyanın değeri çok büyük olacaktır. Kemer, cüzdan, kravat iğnesi gibi ufak ama her an onun yanında olduğunuzu hissetmesini sağlayacak bir hediye yeterli olacaktır. Dolayısıyla onlara alacağınız hediye için günlerce düşünmeniz, kılı kırk yarmanız gerekmez. Sonuç olarak babamızın yaptığı fedakârlıklara karşılık verebilmek ve bizim için ifade ettikleri değeri anlatabilmek için hiçbir hediye yeterli olmayacaktır. O zaman en mantıklı hediye seçimi onların her an yanında olduğumuzu gösterecek ve işlerine yarayabilecek eşyalar ya da aksesuarlar yönünde olmalıdır.Bunun için hemen şimdi.http://www.birdunyakravat.com/erkeklere-hediye sayfamızı ziyaret ediniz..

Badges

  • 1
  • 1
  • 4
...