• 270 Puan
  • 0 İzleyiciler

mustafa sarıkaya

Kullanıcının Siteleri

Bu kullanıcı duvarında yeni mesajlara izin vermiyor
darkwho58
ZOR BİRADERLER 2 TEK PARÇA FİLM İZLE
Zor Biraderler 2 Tek Parça Film izle, 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Zor Biraderler 2 filmin ikinci serisin de yine sizleri kahkaha dolu maceralara sürükleyicek bir film olarak dikkat çekiyor.Zor Biraderler 2 hd izle olarak siz aksiyon ve komedi tadın da film izleyin. ilk film den hatırladığımız James ve Ben yine bir görev için bir araya gelirler. Bir uyuşturucu satıcısının peşine düşen iki polis memurunun başına gelenleri keyifle izleyeceksiniz. Zor Biraderler 2 Filmi için yorum yapmayı unutmayın hdfilmizle720p.com iyi Seyirler Diler!!
http://hdfilmizle720p.com/wp-content/uploads/2016/05/zor-biraderler-2-tek-parca-film-izle-149x210.jpg
http://hdfilmizle720p.com/zor-biraderler-2-tek-parca-film-izle.html
darkwho58
[IMG]http://www.hdfilmizle720p.com/wp-content/uploads/2016/04/lanetli-cocuk-full-hd-film-izle.jpg[/IMG]
Lanetli Çocuk The Boy - Lanetli Çocuk Full hd Film izle
2016 yılı ABD Yapımı film korku filmleri arasında yeni ve farklı bir bakış açısı yaratıyor. Gerçekten korkuyu seyirciye geçirmek konusunda iddialı bir yapım. Korku filmi yapımları her zaman başarılı olmuyor. Ancak The Boy farkını daha ilk dakikada hissettiren bir film. Hazır olun korkudan gerçekten ürperebilirsiniz.
Bu yaratıcı hikâyenin yönetmeni  William Brent Bell korku sinemasında yenliğin bitmediğini gösteriyor. Oyuncu kadrosu ile de büyüleyici bir film. Bir an önce izlemek isteyeceğiniz film için adresiniz;  Lanetli Çocuk The Boy [URL="http://www.hdfilmizle720p.com/lanetli-cocuk-full-hd-film-izle.html"]1080p film izle[/URL].  Etkileyici bir film izlemek istiyorsanız bu fil size aradığınız kesinlikle verecektir.
Korku filmleri beni korkutmuyor dediğinizi duyar gibiyiz. Bundan artık pek emin olmayın. The Boy’ u izlemek için bu iddanızı bir kenara bırakın ve kendiniz nasıl ürpermiş hissedeceğinize şaşırın. Lanetli ÇocukThe Boy [URL="http://www.hdfilmizle720p.com"]Tek part film izle[/URL] seçeneğine tıklayarak nasıl bir lanetin içine düşeceğinize bir bakın.
Korkunun Yeni Hali
Korku filmi deyince şöyle bir duraksıyorsunuz değil mi? Çünkü başarılı yapımlar oldukça az. Ancak The Boy Türkçeye lanetli çocuk olarak çevrilmekte çok haklı. Bir çocuğun lanetini iliklerinize kadar hissedeceğiniz, korku dolu anlarda irkileceğiniz bir yapım. İyi senaryo ve iyi oyunculukların yanı sıra görsel hikâyeyi de iyi kurmuş bir yapım.
Başrollerde Lauren Cohan, Rupert Evans, Ben Robson'ın yer aldığı Lanetli Çocuk oyunculuk performansı açısından da tatmin edici. Oyuncularla birlikte korku dolu anlar yaşayacağınız garanti. Ama onlardan biri olmayı asla istemeyeceksiniz.
Korku İçinize İşleyecek
Korku filmlerini seviyor ama aradığınız gibi farklı bir yapım bulamıyorsanız bu filmi mutlaka izlemelisiniz. Asla boşa zaman harcamış olmazsınız. 2016 yılının merak uyandıran filmlerinden olan The Boy size istediğinizden çok daha fazla korkuyu getiriyor.
Korkuyu içinizde hissedeceğiniz sahneler hikâyenin merak uyandıran yapısıyla tamamlanıyor. Bir oyuncak bebek çocuk bakıcısının kâbusu olurken siz de onunla birlikte bu kâbusu yaşayacaksınız. Bu ilginç ve büyüleyici korku filmi, korku filmleri hakkındaki düşüncelerinizi değiştirecek.
Her anıyla içinizde ürperen bir hikâyeyle baş başa kalmaya hazır mısnız?

Site adresi: [url]www.hdfilmizlle720p.com[/url]
darkwho58
IP MAN 3 2016 FULL HD İZLE
Film Orjinal Dildir . MDB 8.0/10 Daha önce Ip Man ve Ip Man 2 gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Wilson Yip yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Donnie Yen, Yifei Liu, Lynn Hung, Mike Tyson, Kent Cheng rol almaktadır.1959 yılı, Ip Man (Donnie Yen), Hong Kong’daki sakin hayatına alışmaya başlamaktadır. Büyük oğlu Ip Chun Foshan’a
http://www.hdfilmizle720p.com/ip-man-3-2016-full-hd-izle.html
darkwho58
13 GÜNAH – 13 SİNS 2013 TÜRKÇE DUBLAJ İZLE |
Elliot, maddi olarak çok zor bir dönemden geçmektedir. Evlenmek üzeredir, zeka engelli kardeşinin bakım masrafları vardır ve son olarak da işinden kovulmuştur. Günün birinde, gizli biri tarafından kendisine para karşılığı teklif edilen 13 sürpriz görevi yerine getirmesi istenecektir. Elliot istemeye istemeye razı olur. Acaba bu görevleri başarabilecek midir…
http://www.hdfilmizle720p.com/13-gunah-13-sins-2013-turkce-dublaj-izle.html
darkwho58
ŞAH MAT HD İZLE
Amerikan Satranç Şampiyonu Bobby Fischer’ın, Sovyet Dünya Şampiyonu Boris Spassky ile olan efsanevi maçına hazırlanışı ve başından geçenler anlatılmıştır
http://www.hdfilmizle720p.com/sah-mat-hd-izle.html

Badges

  • 1
  • 1
  • 8
...