• 430 Puan
  • 1 İzleyiciler

Kdk Web.com

Kullanıcının Siteleri

Bu duvara yazı göndermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
aslantesisat
aslantesisat
Silinen dosyaları geri getirme  ve hafıza kartı kurtarma işlemlerinden faydalana bileceğiniz çok önemli bir veri kurtarma merkezi. Adresi bir alt satırda yer alıyor adres  satırınıza kopyalanız yada tıklayınız. Hafıza kartı kurtarma http://papatja.com/silinendosyalarigerigetirme/hafiza-karti-kurtarma.php
aslantesisat
www.papatja.org
aslantesisat
aslantesisat
Veri Kurtarma Hizmetleri
Veri Kurtarma Hizmetleri bilgisayar, dijital kamera ve video, cep telefonu ve her türlü kayıt ortamında veri kaybına yaşanan her durumda, yüksek başarı oranı ile birçok firma, şahıs ve kurumun verilerine ulaşmasını sağlamaktadır. 1997'den günümüze bu alanda sürekli gelişme sağlayan firmamız, şu anda Türkiye'de bu alanda yapılmış en büyük yatırımları gerçekleştirerek 30000'den fazla disk stoğuna ve Türkiye'deki tek temiz odaya (cleanroom) sahip olmuştur. Disklerin içlerinin açılması gerektiği durumlarda kesinlikle toz barındırmayan Sınıf 100 (Class 100) temiz oda kullanılması zorunludur. Aksi taktirde ortamda bulunan ve gözle görülmeyen tozlar disk üzerinde birikerek birkaç dakika içerisinde binlerce bozuk sektör oluşmakta ve veriler önemli ölçüde zarar görmektedir.

veri kurtarma kafa sokmeFirmamıza veri kurtarma amaçlı getirilen disklerdeki başarı oranının yüksek olmasının sebebi, diske herhangi bir zarar vermeden tüm işlemlerin titizlikle yürütülmesi ve disklerin açılmasını gerektiren durumlarda temiz oda(cleanroom) kullanılmasıdır.

Yakın bir zamanda veri kurtarma laboratuvarımız, arzu eden müşterilerimizin ve medya mensuplarının ziyaretine açık hale getirilecektir. Sitemizde kullanılan fotoğraf ve malzemeler, kesinlikle gerçek görüntülerdir. Ülkemizde veri kurtarma hizmeti veren firmaların web sayfaları ve broşürlerinin neredeyse tamamı, yabancı sitelerden alınan ve gerçeği yansıtmayan görüntülerden oluşmaktadır. Verileriniz sizin için kıymetli ise, teslim edeceğiniz kişi ve firmalardan emin olmanız gerekir.
Devamı +
http://papatja.com/silinendosyalarigerigetirme/silinen-dosyalari-geri-getirme.php
aslantesisat
aslantesisat
Kanal borularının en sık kullanılan hat olmasından dolayı meydana gelen tıkanma gibi sorunların da en fazla oluştuğu bölgelerdir. Giderden döktüğümüz pis ve yağlı sular ve bunlara eklenen yabancı cisimler ile bir yumak gibi özellikle kıvrım noktalarında yani boruların döndüğü ve daha dar olduğu noktalarda tutunarak diğer maddelerin de geçişini engellemektedir.
aslantesisat
Tavan akıyor musluk damlıyor duvarlarda nemlenme var zeminde su var parkelerde kabarmış ise evin her yerinde su kaçağı vardır. Elbetteki Bütün heryerde su kaçağı olmasıda olası değil yanlız bunlardan birkaçını yahut birtekini dahi görmeniz su kaçağı olduğunu anlamanıza yetmesi gerebilir. Su kaçağı tespiti yaptırmak istediğinizde bize bir telefon açma nız yeterli olacaktır anında geliriz su akaçğı tespitini yaparız. Tespiti cihazlarla yaptığımızdan etrafa fazladan zarar vermeyiz birçok yönden karlı duruma geçersiniz Su kaçak tespiti yaptırmak istiyorsanız iyi firma olmasına dikkat etmek gereklidir tatbiki sizin böyle bir derdiniz yok çünkü doğru yerdesiniz. Güvenir tesisatçı arayanların doğru adresindesiniz tesisatçıda bulmak istediğiniz nerede ise tümü mevcuttur. Su kaçak tespiti yapmanın sayısız formülü yöntemi vardır bunlardan sadece bir kaçının etkili olduğunu bilmenizde yarar olacağından bu makaleyi hazırlamış bulunuyoruz. Konun hemen başında size faydalı olacak çözümü söyleyelim kırmadan su kaçak tespiti yaptırmanız için gerekli olan tek şey cihazlar vasıtası tespit yaptırmak. Neden diyerek soracak olursanız cevabını vermekte o kadar kolay çünkü makineleri kullanan tesisatçılar diğer tesisat ekiplerine göre nerede ise 10 kat etkili çözümleri birlikteler in de getiriyorlar.
aslantesisat
Su kaçağı tespiti Aslan tesisat ile işleriniz olduğundan daha kolay çözülecek üstelik su kaçağı onarımı işlerinde 2  yılda garanti bizden  fırsatı kaçırmayın. http://www.izmit-su-kacagi.com/

Badges

  • 1
  • 1
  • 6
...