Sitemizde Neler Yapabilirsiniz

* Web sitemize sitenizi ekleyerek ücretsiz doğal backlink almış olursunuz.Google sıralamasına ciddi bir faydası vardır.

* Sitenize bir başlık seçip sitenizi tanıtıp anlatan bir yazı yazıp Anasayfada yayınlayıp on binlere gösterebilirsiniz.  1 kullanıcı adıyla isterseniz 30 adet site ekleye bilirsiniz Yanlız Günde 1 adet site Tanıtma Hakkınız vardır.  Aynı Siteyi 1 den fazla tanıtmaya kalkışmayınız cezalandırılırsınız.

* Profilinize entegre edilmiş olan google sıra bulucu,ping leme,son index tarihi,alexa rank,pagerank ve dmoz kaydı  Gibi analizleri bir tıkla inceleyebilirsiniz.

* Web sitemizde puan sistemi vardır her üyenin belli bir puanı vardır Sitemizin bir çok özelliğini bu puanlarla  kullanabilirsiniz.

NASIL PUAN KAZANILIR ?

Sitemizde kendini tanıtan sitelere yorum yazarak ve oy vererek Puan kazanabilirsiniz.

Sitemizde bulunan Blog sayfasına Makele Yazarak yada paylaşarak puan kazanabilirsiniz.Yanlız bunun  bazı şartları vardır Paylaşacağınız makale özgün olmalıdır.24 saat için sadece 1 adet blogda makale paylaşma  hakkınız vardır.Makaleler Editörlerimiz tarafından düzenli olarak incelenmektedir Kurallara uymayan  kullanıcılar uyarmaksızın Banlanıp Siteye Erişimleri engellenecektir.

PUAN'LARINIZ İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ ?

Dünyada Bir ilki başaran Reklamsiniz.com Forumlara 10 saniye içinde tanıtım göndermektedir ve size  raporunu sunmaktadır.Forum tanıtımının seo açısından çok önemli olduğunu Bilmektesinizdir.500 puan   karşılığında 5 adet forum sitesine hızlı bir şekilde bir tıkla forum tanıtımı yapabilirsiniz.    Sitemizde bulunan VİP SİTELER bölümüne belli puanlar karşılığında banner ekleyebilirsiniz üstelik  ister aylık ister yıllık olmak üzere iki şekilde ayarlayabilirsiniz.