Logo Tiger 3 ERP ÇözümleriLogo Tiger 3 ürünü Logo Yazılım tarafından piyasa sürülmüş ERP çözümüdür.Tiger 3, zengin özellikleri ve esnek yapısı ile kullanıcı odaklıdır. Tüm sektörlerde; satış, dağıtım, hizmet alanlarında aktif olan mükelleflere kurumsal ve operasyonel bağlamda profesyonel çözüm sunar.

Logo Yazılım'ın uzun yıllar boyunca elde ettiği tecrübeler ile yeni nesil teknolojiler kullanması Tiger 3 ERP çözümünün ortaya çıkmasına olanak sağlamıştır.ERP kavramını profesyonel olarak yorumlayan Logo Yazılım, sektörlerin tüm ihtiyaçlarını baz alarak yenilikçi, esnek, güvenilir ve ölçeklenebilir özelliklere sahip Logo Tiger 3 ü hizmete sunmuştur. Tiger 3 kullancıı deneyimini önemseyerek sektör bağımsız çalışır.

Tiger 3 ERP Çözümleri, firmaların iş akışını düzenlemede, şirket için süreçlerin etkin ve verimli olmasında, hataların azaltılması ve personellerin karar almada mekanizmasını kontrol altında alınmasında etkin rol oynar.Logo Tiger 3 Enterprise sürümü ile ek özelliklere sahiptir.

Logo Tiger 3 ürününün satışı, kurulumu, eğitim ve destek hizmetlerini vermekteyiz.Logo Tiger 3 ürünüyle ilgili bilgi ve destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

http://www.logotiger3.net

 

 
Yazar brk1664 Tarih 2017.09.28 Saat 09:43 | 0 Yorum 316 Ziyaret


Yorum Yapmak için Giriş Yapın veya Kayıt Olun.

Yorumlar

Son Etkinlikler

 • seozi Bir Rozet Kazandı 7 saat önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • mamicey Bir Rozet Kazandı 9 saat önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • kirikkale Bir Rozet Kazandı 1 gün önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • ahkalbimnet Bir Rozet Kazandı 8, Aralık, 8

  100 Club - Received total of 100 points
...