Ankara’da Halı YıkamaAnkara’da Halı Yıkama

Firmamız  2007 yılında, “Ankara’da Yerinde Yıkama” adıyla Etimesgut’ta faaliyete başlamış olup halen sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara halı yıkamada halkın beğenisini kazanıp, bu sektörde hak ettiğimiz değeri müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için kazanmış bulunmaktayız.

Firmamız yılların deneyimine sahip eğitimli, alanında uzman, güler yüzlü personellere sahiptir ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak işini özenle yapmaktadır. Temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra yapılan son kontroller ise kalite anlayışımızdan asla ödün vermediğimizin kanıtıdır.

Sektörde yer aldığımız günden itibaren sayısız hizmet vermiş bulunuyoruz. Hızlı, pratik ve uygun fiyatlarımızla Ankara’da koltuk ve halı yıkamada öncü olduğumuzu bildiğimizi, bu gururu dikkatle taşıdığımızı belirtmek isteriz.

Evde halı yıkama hizmetlerimiz

Evinizdeki halılar için kaliteli ve sağlıklı temizlik ürünlerini kullanılıp kendi halılarımız gibi son teknoloji makineler ile yıkıyoruz. Sizlerin ve özellikle çocuklarınızın temiz bir halıya dokunacağını da garanti ediyoruz. Çalışan bayanlar için zahmetli oldukça zaman alan halı temizleme bizlerle çok kolay. Koltuk, halı, yatak, battaniye, yorgan ve perde yıkamada sizlere yardımcı olmak ve zamandan tasarruf ettirmek için buradayız.

İşyerinde halı yıkama

Evlerinize gelerek sunduğumuz temizlik hizmetlerimizin yanı sıra büyük mekânlar için en uygun fiyatlı halı yıkama hizmetini sizlere sunmaktayız. Kreş, cami, ofis ve yurtlarda yerinde son teknoloji halı yıkama makinalarıyla hizmet vermekteyiz. Ankara’daki büyük mekan   halıflekslerin temizliği hususunda bize gönül ferahlığıyla başvurabilirsiniz. Dokusu özel halılarınızın, overlok ve saçaklarınızın yıkama işlemlerinde de tecrübemize güvenebilirsiniz.

En son teknoloji halı yıkama

En büyük hedefimiz sizlere sunduğumuz hızlı ve kaliteli halı yıkama hizmetini zamanla daha fazla geliştirmektir. Teknolojiden asla uzak kalmayıp son teknoloji halı temizlik ekipmanlarına sahip firmamız Ankara’da yıkama işlemine başlamadan önce lekeleri tespit ederek bu lekeler üzerinde çalışır. En iyi sonucu almak için uygun ekipmanlar ile ev ve iş yerlerinize temizliği getirmekteyiz. Halı yıkamanın öncüsü olarak hizmette sınır tanımamaya devam ediyoruz. 

https://www.ankarayerindeyikama.com
Yazar imzahaliyikama Tarih 2017.05.22 Saat 01:48 | 0 Yorum 198 Ziyaret


Yorum Yapmak için Giriş Yapın veya Kayıt Olun.

Yorumlar

Son Etkinlikler

 • diziblogq Bir Rozet Kazandı 1 saat önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • Kolej Ankara Bir Rozet Kazandı 4 saat önce

  Autobiographer - Filled out all profile fields
 • Kolej Ankara Bir Rozet Kazandı 4 saat önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • Manşet Malatya Bir Rozet Kazandı 2 gün önce

  100 Club - Received total of 100 points
...