Kıbrıs Yakıt FiyatlarıKıbrıs'ı ziyaret etmek, gezmek, bütün güzelliklerine şahit olmak isteyenlerin düşündükleri konulardan biri ulaşım, diğeri de yakıt fiyatları. Araç kiralama hizmetini kullanacak olanlar da kendi araçları olanlar da yakıt konusunu merak ediyorlar. Kıbrıs'ta yakıt fiyatları Türkiye ile kıyaslandığında çok çok ucuz. Kıbrıs'ta yakıt ortalama 3 TL civarında satışa sunuluyor. Yakıt fiyatları bu kadar ucuzken, yakıta ulaşmak ise Türkiyedeki kadar kolay değil. Türkiyede 7/24 hizmet veren petrol ofisleri, Kıbrısta geceleri açık olmuyor, gece 12'de kapanıyor.

Kıbrıs Rent a Car, Ercan Havalimanı Rent a Car araç kiralama
hizmetini kullanacak müşterilerin, kiralık araçlarını gece almayı talep etmeleri durumunda, araçların depoların gündüz yakıt ile dolduruluyor. Kıbrıs'ta yakıt fiyatlarının (benzin) ucuz olması nedeniyle LPG kullanılmamaktadır. Benzinin ucuz olmasının yanı sıra Kıbrısta LPG kullanımı da yasaktır.

Kıbrıs yakıt fiyatlarına Haziran 2016'da zam yapıldı. Zamdan sonra 3,59 olan kurşunsuz benzin fiyatı,3,61 den satılmaya başlandı. Zam yapılmış olsa dahi yine de yakıt fiyatlarının ucuz olduğunu görüyorsunuz. Yapılan zamlar da çok yüksek oranlarda yapılmadı.

Kıbrıs'ta trafiğin rahat olması hemen hemen herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Kıbrısa gelen vatandaşlar, Ercan Havalimanı'na ayak bastıkları andan itibaren trafiğin o sakin, dingin, rahat haliyle karşı karşıya gelirler. Türkiyeden ya da direksiyonu solda olan, trafiğin soldan aktığı yerlerden gelen vatandaşlara, direksiyonun solda olması ve trafiğin soldan akması problem gibi gelse, gözlerini korkutsa da trafiğin sakin olması bu değişikliğe kolaylıkla alışılması için ortam sağlamaktadır.

Kıbrıs Rent a Car, araç kiralama hizmeti sunarken, müşterilerinin merak ettiği, kafasına takılan konulardaki sorularını da yanıtlıyor. Konusunda uzman müşteri danışmanlarımız, müşterilerimizin rahat bir şekilde trafiğe uyum sağlayabilmeleri için elinden geleni yapıyor, titizlikle çalışıyor. Kıbrıs Rent a Car olarak trafikte sorun yaşayacağını düşünen müşterilerimize otomatik vitesli araçları öneriyoruz. Bunun yanı sıra diğer şehirlerden farklı olarak sadece Kıbrısta uygulanan bazı kurallar konusunda da müşterilerimizi aydınlatıyor, gerekirse bunları yazılı bir şekilde sizlere iletiyoruz. Araçlarımızda direksiyonun sağda bulunması nedeniyle vites değiştirme konusunda sorun yaşayabileceğini dile getiren müşterilerimizin rahatlığı ve endişelerinin giderilmesi için Kıbrıs araç kiralama hizmetimiz dahilinde bulunan bütün araçlarımız otomatik vites.

Bütün bunların yanı sıra araç kiralama hizmetinden yararlanacak müşterilerimizin yakıt konusunda endişeli olmalarına hiç gerek yoktur. Türkiye ile kıyaslandığında Kıbrıs'ta neredeyse yarı yarıya yakıt fiyatları karşımıza çıkmaktadır. Türkiyede yüksek fiyatlarla yakıt alan müşterilerimizin Kıbrıs'ta araç kiralama hizmetinde karşılaştıkları yakıt fiyatları karşısında tepki göstermemeleri gerekmektedir.

Kıbrıs araç kiralama hizmetiyle Kıbrıs'ı gezecek olan müşterilerimizin yakıt konusunu dert etmelerine hiç gerek yoktur.
Çok uygun yakıt fiyatlarıyla diledikleri yeri rahatlıkla gezebilirler. Uygun yakıt fiyatları, istenilen her yere rahatlıkla gitme konusunda teşvik edici olmaktadır. Benzin istasyonları sık sık karşınıza çıkarak yakıtınız bitmesine az bir zaman kalsa da size uygun fiyatlarla yakıt sunuyor. Benzin istasyonları konusunda sorun yaşayabileceğiniz tek sıkıntı gece yakıt istasyonlarının kapalı olmasıdır. Aracınıza almak istediğiniz yakıtı 12'den önce alırsanız hiçbir sorun yaşamadan araç kiralama hizmetini 7/24 kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kıbrıs Rent a Car Ercan Havalimanı'nda hali hazırda bulunan kiralık araçlarını kullanaraki uygun yakıt fiyatlarının da etkisiyle sınırsız hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kıbrıs araç kiralama hizmetlerinden en iyi, en uygun, en güvenli şekilde faydalanabilmeniz için uzman kadromuz, deneyimli şoförlerimiz, 7/24 açık otoparkımız, müşteri temsilcilerimizle siz değerli vatandaşlarımıza gerek iş seyahatlerinizde gerek turistik gezilerinizde kolaylık sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Kıbrıs Rent a Car
https://www.kibrisrentacar.com
Yazar KibrisRentaCar Tarih 2016.11.04 Saat 18:06 | 3 Yorum 128 Ziyaret


Yorum Yapmak için Giriş Yapın veya Kayıt Olun.

Yorumlar

KibrisRentaCar
Uzun sıkıcı bir yazı oldu değil mi :)
birnc
Yavru vatanımızla ilgili hiç bir yazı sıkıcı değildir :)
KibrisRentaCar
Bekleriz.

Son Etkinlikler

 • KurtisJacks Bir Rozet Kazandı 10 dakika önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • instavevocom Bir Rozet Kazandı 12 saat önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • RolandDhq074 Bir Rozet Kazandı 13 saat önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • ElbaAul9525 Bir Rozet Kazandı 13 saat önce

  100 Club - Received total of 100 points
...