KIBRIS ARAC KIRALAMAKıbrıs Araç Kiralama

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC), Akdeniz ikliminin etkin olması ve eğlence mekanlarının sınırsız eğlence sunması nedeniyle, daimi olarak ziyaretçilerin uğrak noktaları arasında gözde isimlerdendir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, bu noktada özellikle plajları ve eğlence mekanlarıyla olduğu kadar sunduğu tarihiyle de listede önemli bir yere sahiptir. Kıbrıs, ziyaretçilerine sunduğu bu imkanlar kapsamında da sunduğu hizmetlerle öne çıkmaktadır. Adrenalin dolu yamaç paraşütü noktaları, su sporları için son derece elverişli denizi ve plajıyla da her kesimden insanı yakalamaktadır.

Kıbrıs’ı Kıbrıs yapan lezzetleri, eşsiz manzarası, tarihiyle adından sıkça söz ettirmeyi başardığı gibi yasal kumarhaneleriyle de adından söz ettirmektedir. Kıbrıs’ın tüm otellerinde hemen hemen yasal kumarhaneler yer aldığından dolayı, Kıbrıs’a seyahat eden istisnasız herkes bir kereliğine de olsa buraları ziyaret etmekte, atmosfere ve buradaki heyecana şahit olmak istemektedir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bu nedenle eğlence ve heyecan günün her saatinde kesintisiz olarak devam etmektedir. Yaz aylarının gelişi ve tatil sezonunun açılmasıyla da gündeme gelen bu durum, kış kapıya dayanana kadar devam ediyor desek doğru olacaktır. Çünkü Kıbrıs’ın ılıman iklimi, büyük ölçüde seyahatler için uygun, turistik geziler için eşsiz birçok koşulu sağlayabilmektedir. Kıbrıs’a ziyaret gerçekleştiren tüm misafirlerimiz, bu noktada yılın büyük bir bölümünü oldukça keyifli anlar yaşayarak geçirebilmektedirler. Yaz aylarında yaşanan yoğunluk, buradaki atmosferi daha değerli ve eşsiz kılıyor, tüm işletmelerin tam kapasiteyle çalışmasından dolayı da hizmetlerin ardı arkası kesilmiyor.

Bizlerde Kıbrıs Rent A Car olarak; Kıbrıs Lefkoşa, araç kiralama hizmetleriniz doğrultusunda sizlere tam kapasiteyle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde özellikle ulaşımın son derece kolay olmasından dolayı da hemen hemen tüm ziyaretçilerimiz Kıbrıs Araç kiralama hizmeti edinmek istemektedir. Birçok firma tarafından sağlanan bu hizmetler, bazen müşteri memnuniyeti gözetmeden gerçekleştirildiği gibi; işini oldukça iyi yapan firmalarda bulunmaktadır. Kıbrıs sınırları içerisinde Ercan Havalimanı Rent A Car noktalarından başlamak üzere, Kıbrıs’ın hemen hemen tüm noktalarından bu hizmetler edinilebilmektedir. Kıbrıs Rent A Car ayrıcalıklarıyla araç kiralama hizmeti alan misafirlerimiz ise, Kıbrıs’ın bu eşsiz imkanlarına ek imkanlar katmış olacaklardır.

Kıbrıs Rent A Car olarak sağladığımız bu imkanları kısaca özetleyecek olursak; aşağıdakileri ifade etmek yerinde olacaktır:

Konforlu, otomatik vitesli araçlar: Kıbrıs trafiğinde rahat araç kullanmak, özellikle de direksiyonun sağda olduğu araçları kullanmak noktasında problem yaşayacak müşterilerimizi de düşünerek, tüm otomobillerimizi otomatik vites olarak tercih ediyoruz. Böylelikle müşterilerimiz de kullanımları sırasında son derece rahat ve güvenli bir yolculuk imkanına sahip oluyorlar.

Servis bakımı tercih ediyoruz: Araçlarımızda, servis bakımlarını tüm periyodik dönemlerde gerçekleştiriyor, müşterilerimize araçlarımızı daima bakımlı olarak sunuyoruz. Tüm bakımların servis tarafından sağlanması hem misafirlerimizin can güvenliğini hem de araçların daha bakımlı kalmasını sağlıyor. Ayrıca müşterilerimiz servis bakımının sağladığı güvenceyle araçlarımızı daha çok tercih ediyorlar.

Sözleşmemizi, müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunuyoruz: Kıbrıs araç kiralama hizmetimiz kapsamında müşterilerimizin memnuniyetini gözeten, can ve mal güvenliğini hat safhada tutan tamamen işlevsellikten oluşan bir iş sözleşmesi kullanıyoruz. Böylelikle, Kıbrıs araç kiralama hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz, güven içerisinde ve “acaba ne imzaladım“ düşüncesinden uzakta bir tatilin tadını çıkartıyorlar. Rakiplerimize oranla en uygun fiyatları sağladığımız bu hizmetlerimizle uzun yıllardır hizmet veriyor, misafirlerimizi Kıbrıs sınırları dahilinde yüksek memnuniyet çizgisinde tutuyoruz. Uzun yıllardan beri müşteri portföyümüzü böylelikle genişletiyor, her geçen gün de büyümeye devam ediyoruz.

Kıbrıs Rent a Car
https://www.kibrisrentacar.com
Yazar KibrisRentaCar Tarih 2016.10.13 Saat 22:05 | 3 Yorum 140 Ziyaret


Yorum Yapmak için Giriş Yapın veya Kayıt Olun.

Yorumlar

develi-mobilya
Faydalı bir yazı, Kıbrıs'ı yaşadık sanki. Tebrikler.
KibrisRentaCar
Kıbrıs'a bekleriz. Teşekkürler
birnc
Kıbrıs Rent a Car bu ismi unutmayacağız.

Son Etkinlikler

 • KurtisJacks Bir Rozet Kazandı 10 dakika önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • instavevocom Bir Rozet Kazandı 12 saat önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • RolandDhq074 Bir Rozet Kazandı 13 saat önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • ElbaAul9525 Bir Rozet Kazandı 13 saat önce

  100 Club - Received total of 100 points
...