İşkur turkiye e egitim sayfası AçıldıÜlkemizde işsizlik oranları sürekli olarak artış gösteriyor. Bir yandan iş arayan firmalar görülse de bu firmalar çok ağır şartlarda düşük maaşlar ile işçi çalıştırmayı amaçlıyor. Durum böyle olunca insanlar ilk etapta bu zorlu işleri kabul edebilecek bir yaşam tarzını benimseseler de ömür boyu bu tarz işlerde olmayacaklarını biliyorlar. Bu sebeple de bir seviyeden sonra yeni bir iş kurmak ve kendi işinin patronu olmak istiyorlar. Ancak bu aşamada tek başlarına girdikleri bu büyük pazarda tutunmaları da oldukça zor oluyor. Genellikle bir işe girerek bir satış mağazası açan kişilerin sonu çok iyi olmuyor. Bu kişilerin büyük bir kısmı maalesef iflas etmek zorunda kalıyor.

Bu doğrultuda www.iskurturkiye.com sitesi mevcut işlerinden yorulmuş ve artık hayatın içerisine tam anlamıyla atılmak isteyen kişiler için kurulmuş bir site. İş sektörüne giriş yapacağınız dönemde site sizlere tam anlamıyla ortak oluyor. Günümüzde bir firmanın ya da işyerinin ayakta durabilmesi için birçok etmenin sağlanması gerekiyor. İŞKUR sitesine göre de bu etmenlerden bir tanesi gelişen çağa ayak uydurma. Bu da internet siteleri ve siteler üzerinden yapılan elektronik ticaret ile mümkün kılınıyor. Artık günümüzde insanlar yeni bir işe bir internet sitesi kurarak giriyor ve ürünlerini bu internet sitesi üzerinden pazarlıyor. İŞKUR sitesinin de önerdiği bu sistemde kira bedeli olarak yüzlerce TL verilmediğinden, işçi masrafı olmadığından ve diğer birçok gider ortadan kalktığından bir iflas söz konusu olmuyor.

Normal bir mağaza, bulunduğu şehirdeki insanların küçük bir kısmına hitap edebilir. Ancak bir internet sitesi milyonlarca kişiye hitap edebiliyor. Bunun karşılığında ödenecek ücretler de çok düşük miktarlarda oluyor. Benzer bir şekilde internet üzerinden verilen reklamlar da kazanca bağlı olarak çok düşük oranlarda kalıyor. Bu işlemlerin hepsi için İŞKUR sizlere yardımcı oluyor. Sizlere elektronik ticaret hakkında verdiği kurslar, sağladığı platformlar ve destek ile sizlerin de bu gelişen iş hayatında yerinizi almanızı sağlıyor. İŞKUR tarafından sunulan bu profesyonel yardımı almak için siteden ya da telefon numaralarından yetkili kişilere ulaşabilirsiniz.Etiketler:

Yazar ahmet uzun Tarih 2016.10.13 Saat 21:48 | 0 Yorum 55 Ziyaret


Yorum Yapmak için Giriş Yapın veya Kayıt Olun.

Yorumlar

Son Etkinlikler

 • mehmeetcansari Bir Rozet Kazandı 10 saat önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • akinci3 Bir Rozet Kazandı 1 gün önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • KerriChiodo1 Bir Rozet Kazandı 1 gün önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • Asiye Bir Rozet Kazandı 1 gün önce

  100 Club - Received total of 100 points
...