Web Tasarım FiyatlarıbirNC'ye göre web sitesi tasarımı pazarlamasında sunulan her tasarımın bir anlamı vardır. Bu anlam her müşteri için değişik olabilir. Firmaları bir web sitesi projesini almaya yönlendiren duygu ve düşünceler farklıdır. Web tasarım firmaları için önemli olan müşterilerin içindeki bu özel duygu ve düşüncelerden oluşan satın alma nedenlerini anlayabilmektir. Web sitesi müşterisinin satın alma nedenini ortaya çıkarırsak, tüm web tasarım fiyatları ve satışları ona göre şekillendirelebilir. 

Bu noktada iki bakış açısı karşımıza çıkar. Birçok web tasarım ajansının pazarlama yöneticisi; müşteriyi, müşteri ihtiyaçlarının anlaşılmasını ve müşterinin web yazılım konusunda tatmin edilmesi işlemini işletme faaliyetlerinin merkezine yerleştirmektedir. Diğer web tasarımı pazarlama yöneticileri ise pazarlamanın görevinin diğer bölümlere müşteri tatmini sağlama konusunda yardımcı olabileceğini belirtmektedir. 

birNC'nin website tasarımı sektöründeki genel pazarlama anlayışına değindiği ve web tasarım firmaları-müşteriler ilişkisinde, çözüm olarak oluşturulan web projesinin stratejik pazarlama bileşenlerini oluşturduğu savı üzerinde durulmaya çalışılmıştır. 

Web tasarım fiyatları üzerinde durulan yazımızın tamamını okumak için https://birnc.blogspot.com.tr/2017/08/web-tasarim-fiyatlari.html linki tıklayabilirsiniz!...
______________________
Web Tasarım Ajansı birNC
https://www.birnc.com.tr/
 
Yazar birnc Tarih 2015.06.09 Saat 13:38 | 1 Yorum 573 Ziyaret


Yorum Yapmak için Giriş Yapın veya Kayıt Olun.

Yorumlar

birnc
Yazımız sonuna WEB TASARIM FİYATLARI blog yazımızın linki eklenerek güncellenmiştir.

Son Etkinlikler

 • GabrielQuile Bir Rozet Kazandı 4 saat önce

  100 Club - Received total of 100 points
 • eren3 Bir Rozet Kazandı 17 saat önce

  Ancestor - First visited more than 365 days ago
 • eren3 Bir Rozet Kazandı 17 saat önce

  Old-Timer - First visited more than 180 days ago
 • eren3 Bir Rozet Kazandı 17 saat önce

  Regular - First visited more than 90 days ago
...