0oy

Yorum Dayanışması Yapalım mı ?

Merhaba arkadaşlar yorumlar malumunuz çok önemli, bu yüzden en az 30-40 organik yorum almış konular daha da ön plana çıkmaktadır. Gelin bizde bir deneme yapalım, eğer olumlu sonuç alır isek daha da geliştirebiliriz. Hem sitelerimiz için iyi olur hem de daha hızlı ilerleme katederiz. Ama dikkatli yapmamız lazım o yüzden maddeler uymakta fayda var.

  1. Sitelere anahtar kelime ile girilip, 1-3 dakika sitede kalınmalı
  2. İlla konu ile ilgili yorum yapmanıza gerek yok, zira herkes her konuda bilgili olmayabiliyor fakat mail ve isim soy isim gerçek olmalı ve kesinlikle kimse site adresine sitesini yazmamalı.
  3. Eğer alexa toolbar indirip, bunu daha da zenginleştirirsek çok büyük etki yaratabiliriz. ( https://chrome.google.com/webstore/detail/alexa-traffic-rank/cknebhggccemgcnbidipinkifmmegdel )

    Kelime : Konkasör Site : https://www.fabocompany.com/tr/sabit-konkasor-tesisleri Sıralama 2. sayfa da. Yorum yapanlar ve gruba katılacaklar yorum olarak yazsınlar.

2 yorumlar

0oy

İbrahim F. Points5430
biz bolca denedik malesef beklenilen ilgiyi görmüyor 3 4 kişi sürekli görev yapıyor. Geri kalan arkadaşlar malesef yeterli katkı vermiyor. o yüzden vazgeçtik biz. Şevkinizi kırmayayım. belki sizinki başarılı olur

0oy

veni_vidi_vici_58 Points1820
İbrahim bey e katılıyorum vakti evvelinde denedik 3 5 kişiyi geçemedik malesef

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...