0oy

Araç Kiralarken Dikkat

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de araç kiralama hızla yaygınlaşıyor. Yapılan seyahat ya da gezilerde aracınızın olması size zamandan ve sarf edeceğiniz efordan tasarruf sağlıyor. Bazı coğrafyalarda araç kullanmakta oldukça eğlencelidir, örneğin Bandırma gibi. Bandırma oto kiralama için uygun bir yerdir, oldukça büyük olan kent toplu taşıma ile ya da yürüyerek gezilecek bir yer değildir. Aracınızın olması size her konuda kazanç sağlayacaktır. Artan kiralama şirketleri dolayısıyla fiyatlarda çok yüksek olmadığı için araç kiralamak çok mantıklı olabilir.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Gitmeden önce tüm kiralama şirketlerini incelemeniz gerekiyor, bazı firmalarda kampanya ya da indirim yapılabiliyor. Firmaların web sayfalarını ziyaret edip bilgi toplayabilir, telefonla istediğiniz soruları çekinmeden sorabilirsiniz. Bandırma rent a car firmalarının telefon numaralarına web üzerinden kısa bir araştırmayla elde edilebilir. Araç kiralarken dikkat edeceğiniz bir hususta araç seçimidir. Seyahatinizde küçük araç kiralamak size her yönden avantaj sağlar, park sorunu olmaz, az yakar ve kullanması kolay olur. Araç teslim alınırken mutlaka yakıtı kontrol edin, normal şartlarda tam dolu teslim alıp, tam dolu teslim etmeniz gerekiyor ama bazı firmalar çeyrek depo ile araç kiralayıp araç tesliminde tam depo istemek gibi kurnazlıklar yapabiliyorlar, uyanık olmakta fayda var. Araca sigorta yaptırmayı ihmal etmeyin, kredi kartıyla yapılan ödemelerde sigorta yapılıyor ama kişisel araç politikasını kapsıyor mu mutlaka inceleyin, olası kaza durumlarında yüksek maliyetlerden kurtulursunuz ayrıca http://www.otokiralamabandirma.com/ web sayfasında aradığınız sigorta ve mesuliyet sınırlarını bulabilirsiniz.

Sözleşmeye dikkat

Araç kiralamak oldukça basit bir işlemdir, yapılan sözleşmeyi hiç birimiz okumayız ancak olağandışı bir durumla karşılaşıldığında sözleşme hükümleri neyse o geçerli olacağı için sözleşmeye dikkat edin. Eğer anlamıyorsanız bilen biriyle gidin ya da tüm detayları firmaya sormaktan çekinmeyin. Kullanım esnasında veya teslim süresinde problem yaşamamak için sözleşme hükümleri dikkatlice incelenmeli, sözleşme imzalanmadan önce merak edilen tüm sorulara yanıt bulunmalıdır. Bandırma oto kiralama şirketleri araç kiralama konusunda oldukça yol kat etmiş, kaliteli hizmet vermeyi alışkanlık haline getirmiştir, araç kiralamak için bu firmalardan biriyle görüşebilirsiniz.

 

http://www.otokiralamabandirma.com/

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...