0oy

Mobil Kamerali Sesli sohbet Chatlak sohbet

http://www.chatlak.net

Bedava ücretsiz Sohbet olarak hızlı arkadaşlık yapma fırsatı.

Bedava Arkadaş eklemek bulmak artık çok kolay sohbet girişi yaparak hemen anında arkadaşlık yapabilirsin .

Hızlı arkadaşlıklar güzel dostluklar süper aile ortamı ,  en güzel dostluklar , Sırdaşlık yakınlık.

Kameralı sohbet ve sesli görüşme yapma .  aradığın her şey burada aramıza hoş geldin sayın misafir sitemizden daha fazla yararlanarak üye olmana adımlar kaldı ücretsiz olarak üye olman için sohbet panelimize ücretsiz giriş yaparak misafir bölümündeyken hemen üye ol butonundan şifre oluşturduktan sonra panelimize üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra dilerseniz kendinize ait resimlerinizi yada anlık resimlerinizi paylaşa bilirsiniz.

1 yorum

0oy

Sohbet hem ülkemizde hem de dünyada internet aracılığı ile kullanılan iletişim sağlayıcıdır. Geçmiş zamanlarda sadece yazı yazma sitemi yani mesajlaşma dediğimiz sistem ile yürüyen sohbet işi zamanla çok ileri noktalara gelmiştir. Çok sayıda sohbet çeşidi ortaya çıkmış ve insanlar bu sohbet çeşitlerini belirli zamanlarda kullanmaya başlamışlardı bu sohbet çeşitleri şunlardır: dini sohbet, Türkçe, İngilizce, Almanca ve başka dillerde sohbet, sesli sohbet, Sesli sohbet, kameralı sohbet vs. şeklindedir. Sohbet hizmetini en verimli ve güvenilir sağlayan sitelerin birçoğu kaybolurken bazısı şuan hala kullanılmaktadır. İnternet üzerinden sohbet etmek birçok insan için çok değerli ve yeri doldurulamazdır. İnternetten sohbet sayesinde en uzaktaki akrabamızı ailemizi ve arkadaşlarımızı görebiliyor, konuşabilirsiniz. Peki, bu sohbet çeşitlerinden Sesli sohbet nedir?

Sesli sohbet

İnternet üzerinde birçok sohbet ve haberleşme sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerden herhangi birinde Sesli sohbet edebileceğiniz insanlar bulabilirsiniz bu sizin önceden tanıdığınız biri veya ailenizden biri olabilecekken hiç tanımadığınız ve tanışmak istediğiniz biri de olabilir. Sesli sohbet direkt olarak bekleme olmadan sanki karşındaymışçasına konuşmak, mesajlaşmaktır. Sesli sohbet sistemi teknolojinin gelişi ile birlikte çok farklı boyutlara ulamıştır örneğin bundan 10 yıl öncesine kadar internet üzerinden sadece yazı aracılığı ile Sesli sohbet sağlanırken yaşadığımız dönemde 3G hatta 4G aracılığı ile görüntülü sohbet edilebiliyor sadece bilgisayar üzerinden değil akıllı telefonlardan da Sesli sohbet hizmeti sağlanabiliyor.

Yararları-Zararları

İnternet üzerinden olduğu için dolandırılabilir veya zararlı siteler aracılığı ile psikolojik zarar görebilirsiniz. Bunun dışında ailenizi akrabalarınızı görüp onlara olan özleminizi giderebilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey ise güvenilir ve çevrimiçi olarak kullanılan bir internet sitesi bulmaktır. Bunu hallettikten sonra Sesli sohbet yapma başlayabilirsiniz. Eğer hiçbir siteye güvenmiyorsanız telefonunuz aracılığı ile de Sesli sohbet edebilirsiniz

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...