0oy

Modern Ev Dekorasyon Fikirleri

Özellikleülkemizde özel dekorasyoncular ile evler dekore edilirken, kendini bilmişbazıları güzelim evleri dekore ettiklerini zannederken daha da kötü halegetirmektedir. Ev dekorasyon fikirleri ilkbaşta hayal gücü ile başlamalı. Hayal gücü olmayan hiç bir kimse ne dekoryapabilir ne de hayal edip hayalinde ki evi dekore edebilir.

Dekorasyon fikirleri genelde kadınlardan daha çok çıkmaktadır.Bunun sebebi kadınların erkeklere göre daha ince ayrıntılı düşünmelerindenhayal güçlerinin daha geniş olmalarına kadar etkili olmasından dolayıdır.Özellikle bebek ve çocuk odası dekorasyonu daaynı şekilde hayal gücüne bağlıdır.

Genelde çocuklar kendi odalarını dekore etmeyi sevseler dedekore etmeyi bilen ebeveynlerin yapması daha iyi olacaktır. Hem çocuklar içineğlenceli bir oda olurken hem de tehlike içerikli bir şey bulunmayacaktır.  Dekorasyon, hayal gücü geniş insanların dahakolay ve rahat yapabileceği bir iştir. Bu yüzden işini bilene yaptırmak dahaiyi olacaktır.

http://benimevim.org/

1 yorum

0oy

hatice25 Points170
Merhaba güzel bir yazı olmuş. Öncelikle su çocukların kendi odası fikrine katılıyorum son dönemlerde çocuklara yönelik tasarlanan yataklar zaten bunun en büyük kanıtı.

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...