0oy

Google AdWords Reklamları Nasıl Verilir?

Google’ın siz değerli işletme ve kurum sahipleri için sunduğu reklam hizmeti olan Google AdWords ile henüz tanışmadınız mı? Eğer işletmenizi Google’da öne çıkarmak ve potansiyel müşterilerinize daha çabuk ulaşmak istiyorsanız bu muhteşem hizmeti kullanmalısınız. Peki, Google AdWords nedir ve nasıl yapılır? https://laysos.com/google-adwords/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

AdWords’ü Tanıyalım

Google AdWords işletmelerinizi Google arama motorunda yapılan ilgili aramalarla eşleştirerek geniş kitlelere kolayca ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

AdWords Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Google AdWords aldığınız zaman yalnızca reklam tıklandığında ve siteniz ziyaret edildiğinde sizden ücret alınır. Aksi takdirde herhangi bir ödeme yapmazsınız. https://laysos.com/google-reklam-fiyatlari/ sayfasından fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bütçenizi ayarlayarak ilk etapta daha düşük bütçeli reklam verebilir, dönüt sağladıkça daha büyük bütçe ile AdWords hizmetinden yararlanabilirsiniz.

AdWords Yaptırmak İstiyorum

Eğer siz de internet reklamı vererek daha geniş kitlelere ulaşmak, potansiyel müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlamak istiyorsanız LAYSOS ile iletişime geçebilirsiniz. LAYSOS size güvenilir bir şekilde Google AdWords hizmetinden yararlanma olanağı sunar.

Bütçenizi ayarlar, reklamlarınızın hangi ülke, bölge ve şehirlerde yayınlanmasını istiyorsanız o şekilde yayınlarsınız.

LAYSOS ile iletişime geçerek size sunduğu ayrıcalıkları, Google AdWords hizmetlerinden yararlanmayı en güvenilir şekilde yapmış olursunuz.

LAYSOS ile iletişime geçmek için destek@laysos.com adresine elektronik posta yollayabilir, dilerseniz de size günün her saati hizmet veren müşteri temsilcileri ile 0850 304 10 45 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için https://laysos.com/google-reklam/ adresini de ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum

0oy

Arel Tasarım Points140
Adwords reklamları geri dönüşü iyidir

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...