0oy

iphone kılıf

Ucuz İphone Kılıfları Ne Kadardır?

İphone cep telefonu kılıfları, çerçeve, arka kapak ve 360 derece tam kılıf şekillerinde tasarlanmaktadır. Ayrıca cüzdan ve deri kaplama çift kapak tasarımlar bulmak mümkündür. Ayna olarak kullanılabilen, minik makyaj ürünleriyle ve anahtarlıklarla tasarlanan binlerce iphone kılıf modelleri piyasada çeşitli fiyatlarda satılmaktadır. Simli, swarovski işlemeli, metal görünümlü, silikon sembollü binlerce modeli fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

İphone Kılıf Fiyatları Ne Kadardır?

İphone 4 öncesi cep telefonları güncel piyasada bulmak biraz zor. Üretim iphone 7'nin piyasaya çıkmasıyla birlikte, 6 ve iphone7 üzerine yoğunlaşmıştır. Replika iphone kılıf modellerini piyasada 4.90TL'den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Orjinal iphone kılıf fiyatları 59TL'den 409 TL'ye kadar farklı şekilde sunulmaktadır. Özel tasarım iphone kılıflar, altın ve mücevherat kullanılarak dolar bazından satılmaktadır.

Orjinal İphone Kılıf Nereden Alınır?

İphone cep telefonlarınızın her modeli ve iphone tabletler için Apple Store mağazalarından kılıf, aksesuar ve tüm Apple ürünlerini temin edebilirsiniz. Online web sitesinden tüm ürünleri görerek, online sipariş verebilirsiniz. Türkiye'de bulunmayan modelleri de yurtdışı mağazalarından sipariş ederek satın alabilirsiniz.

iPhone kılıf modelleri için https://kaktustore.com/iphone-kilif adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...