1oy

Mobil Beton Santrali İmalatı

Mobil beton santrali, kısa sürede tamamlanması planlanan projelerde ve proje bitiminde santralin başka bir yere taşınma ihtimali bulunan durumlarda kullanmak için ideal çözümdür. Günümüzde her sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe de zamandan tasarruf edebilmek ve maliyeti düşürürken kaliteyi koruyabilmek çok önemlidir. Biz firma olarak daima müşterilerimizin talep ve beklentilerini ön planda tutuyor, her zaman onların güvenini pekiştirecek çözüm ve öneriler sunuyoruz.

Mobil beton santrallerimizin kapasiteleri standart olarak 30m3/s ila 150m3/s arasında değişmekte olup, müşterilerin talebine bağlı olarak özel mobil beton santrali de üretebilmekteyiz. Mobil beton santralimiz tek şase üzerine monte edilebilmekte ve tek çekici ile taşınabilme kolaylığı bulunmaktadır. Bu sayede kurulum daha çabuk tamamlanmakta ve nakliye sırasında da herhangi bir zorluk yaşanmamaktadır. Bu santraller şantiye sahası devamlı değişen, çok fazla beton üretimine ihtiyacı olmayan, kısa süreli projelerde maliyeti düşük tutma gereksinimi hisseden işletmeler için son derece uygundur. Mobil beton santrallerinin sizlere sağladığı avantajların başında taşınmaları tek tırla yapılabildiği için nakliyede tasarruf ve kurulum için çok geniş alana ihtiyaç duyulmaması gelir. Otomasyon sistemi sayesinde istenen nitelikte, kaliteli beton elde etme imkanı sağlar. Mobil beton santrallerinin bir diğer avantajı ise; kullanıcılarına düşük maliyet, kolay bakım ve hızlı servis gibi kolaylıkları sağlamasıdır. Bulunduğunuz bölgenin iklim koşullarına göre, kaliteli malzemeden üretilen beton santrallerimiz sayesinde kullanım sırasında hiçbir zorlukla karşılaşmazsınız. Projelerinizin sekteye uğramaması için 7 gün 24 saat hizmetlerimizden yararlanma imkanı da sunmaktayız. Ürünlerimizin hepsi çevre dostu olup, insana ve doğaya zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Mobil beton santrali ürünlerimizin tamamı CE standartlarına uygun olarak üretilmiş olup, kurulumu ve sonrasında her türlü teknik destek firmamız tarafından eksiksiz olarak karşılanmaktadır. Kaliteli işlere imza atmak için işini bilen firmalarla çalışmak çok önemlidir. Türkiyenin ve dünyanın neresinde olursanız olun, mobil beton santrali konusunda profesyonel bir kuruluştan kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kaynak : http://www.fabo.com.tr/encoksorulanlar/mobil-beton-santrali

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...