0oy

Botoks yaşlanmayı durdurur mu

Botulinum toksini enjeksiyonu yani botoks basit bir işlem gibi görünebilir. Çünkü sadece birkaç enjeksiyon yapılır. İşte bu düşünce yüzünden ortaya çıkan kötü örnekler yüzünden botoks enjeksiyonu hakkında gereksiz endişeler yaşanıyor. Unutmayın ki bu işlem aslında sadece deneyimli bir doktorun yapması gereken bir sanat ve bir bilimdir.

Yüzünüzde 43 kas var. Tedavinin en iyi şekilde olması için, botulinum toksin enjeksiyonlarını uygulayan kişinin doğru noktaları bilmesi ve bunların yerini tam olarak saptaması çok önemlidir.

Belirli kaslara küçük miktarlarda botulinum toksini enjekte etmek için çok ince bir iğne kullanılır. Doğru kasları dikkatle seçilerek sadece kırışıklığa neden olan kasları zayıflatır ve yüzünüzün doğal ifadesini muhafaza etmeye çalışıyoruz.

Botulinum toksini uygulaması genellikle 15 dakikadan az sürer. İhtiyacınız olan enjeksiyon sayısı, yüz hatlarınız ve kırışıklıklarınızın durumu gibi birden fazla faktöre bağlıdır. Örneğin, kaz ayakları genellikle 2-3 enjeksiyon gerektirir. Alnınızın üstündeki çizgiler beş ya da daha fazla enjeksiyon gerektirebilir. Bu operasyonda anestezi gerekmez. İyileşme dönemi yoktur.

http://www.botoks.net/botoks-yaslanmayi-durdurur-mu/

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...