0oy

İmza Halı Yıkama Ankara

 

Ankara En İyi Halı Yıkama

Şüphesiz hanımların temizlik konusunda en zorlandığı alandır birbirinden farklı çeşit ve modeller ile evinizin her odasında var olan halıları yıkamak. Oldukça büyük insan gücü gerektiren bu işlemi yapmamak adına alternatif yöntemler bulunmuştur.

Halı Yıkama Yöntemleri

Geçmişten günümüze klasik yöntem olarak bilinmekte olan su ve sabun ile yıkama artık insan gücünün yetersizliği yüzünden tarih olurken yerini sürekli çeşitlilik  gösteren   yıkama makinelerine bırakmıştır. Ancak ilgili makinelerin  fiyatlarının oldukça yüksek tutarlı olması ve yine yıkama işlemini uygularken çok fazla güç sarf edilmesi gerektiğinden çok sıklıkla tercih edilmekte olan bir yöntem değildir. Şimdilerde uygulanmakta olan ve en çok talep gören yıkama yöntemi ise iş alanı olarak faaliyet gösteren halı yıkama firmalarıdır. Her ne kadar yıkama yöntemleri aynı olara gözükse de gerek yaptıkları kampanyalar,gerek aralarındaki fiyat farklılıkları gerekse teslim süreleri bakımından birbirinden ayrılan bu firmalar arasındaki tercih  gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra yapılmalıdır. Oldukça büyük kolaylık olan ve hiç bir zahmete girmeden adresinizden teslim alınarak en az 2 yada 3 gün içerisinde yıkayıp,kurutma imkanı yapıldıktan sonra adresinize tekrar teslimi yapılır.

Ülkemizde bir çok şehirde farklı isimlerle faaliyet göstermekte olan bu yıkama firmalarından Ankarada halı yıkama konusunda tecrübe edinmiş olan “İmza Halı ve Koltuk Yıkama” firması oldukça güvenilir firmalar arasında yerini almaktadır. Ulaşımının telefon ve internet aracılığı ile yapılabilmekte olması sıklıkla tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. İlgili firma yanlızca halı yıkama alanında değil bir çok alanda hizmet vermektedir. Ankara halı yıkama firmaları arasında yerini alan bu firmanın hizmet alanı da en az ürünleri kadar çeşitlilik göstermektedir.

Hizmet verilen kurumlar

  • Kreşler
  • Yurtlar
  • Oteller
  • Kurumsal firmalar
  • Araç koltukları
  • Camiler
  • Ofisler gibi alanlarda yer alan halı,koltuk,sandalye ve halıfleks gibi ürünlerin temizlenmesinde öncülük etmektedir.

 Üstelik oldukça uygun fiyatlarda verilen bu hizmetler oldukça tercih edilen bir firma olmasına olanak sağlamıştır. Halı yıkama fiyatlarının belirlenmesinde yıkama yapılacak olan ürünün modeli ve içeriği ön planda tutulmaktadır. Halılarda; makine halısı,el dokuma,Isparta halısı,Çin halısı, Hereke halı,kök boyalı halılar gibi çeşitlere göre fiyatlandırmalar yapılırken ilgili fiyatlar 2.99-TL den başlayarak 12-TL ye kadar yükselmektedir. Firmamızdan hizmet almak için https://www.ankarayerindeyikama.com sitemizi ziyaret edin.

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...