0oy

Halı ve Sağlık

Halılar geçmişten günümüze hayatımızda yer edinmiş ve neredeyse tüm dünya toplumlarınca evlerimizi süsleyen nadide el yapımı eserlerdir. Tabii ki sanayileşmeden pay alan halılar artık seri olarak üretilmekte ve evlerimize konuk olmaktadır. Çok çeşitli özelliklere sahip olan halılar olduğu gibi günümüzde hala el yapımı halılar varlığını korumakta ve üretimi yapılmaktadır.

Toplum nüfusunun çoğalması ve buna bağlı olarak artan konut nedeniyle halılar seri üretim olarak oldukça fazla sayıda üretilmektedir. Her evde bulunan halıların temizliği ile ilgili de yeni bir sektör türemiştir. Halı yıkama sektörü… Bu sektör ihtiyaca binaen ortaya çıkmıştır. Halı temizliği evde tam manasıyla yapılamaz, her ne kadar yüzey temizlense dahi halının diplerinde kir ve lekeler kalabilir ve zararlı bakteriler hastalıklara yol açabilir.

Halı yıkama işlemleri sadece bu iş için geliştirilmiş makine ve anti bakteriyel halı yıkama şampuanlarıyla yapılmakta ve halı ilk günkü temizliğine ulaşmaktadır. Uzmanlar bir halının sağlık için kullanıma göre değişmekle birlikte senede en az 2 kez yıkanmasını önermektedir.

Ümraniye Halı Yıkama

http://temizlikplatformu.com/

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...