0oy

Özgün Web Tasarımı

Özgür Web Tasarım, 5  yılı aşkın süredir Gaziantep’te ve Türkiye genelinde imza attığı kurumsal web tasarım hizmetleriyle, çözüm ortaklarının gücüne güç katmaya devam ediyor. Günümüzde  internetin kurumsal firmalar açısından ne kadar önemli bir silah olduğunu göz önünde bulundurmalıyız.

Görsel açıdan özgünlüğü yakalayan ve göze hitap eden özgün web tasarımları başarı gösteren kurumsalların fark yarattığı çok net bir şekilde görülmektedir. Söz gelimi; siz, internet siteniz için ne kadar kaliteli içerik oluşturursanız oluşturun, eğer hazırlamış olduğunuz içerikler, görsel açıdan okunamaz durumda ise, siteniz okuyucuların ilgisi çok fazla çekmeyecektir.

Buna karşılık içerik bakımından size göre daha az güncelleme yapan ve içerisinde daha az bilgi olan bir web site, görsel tasarıma önem vererek sizin bir adım önünüze geçebilmesi muhtemeldir.İşte Gaziantep’te faaliyet gösteren Özgür Web  Tasarım olarak tam da bu noktada devreye biz giriyoruz ve size özel olarak hazırlayacağımız kreatif ve özgün web tasarım hizmetleriyle tam olarak hayal ettiğiniz web sitesini hazırlıyoruz. Üstelik işimizin sadece web sitesi tasarımıyla bitmediği gibi firmaların djiital ortamda ihtiyaç duyduğu tüm mecralarda tanıtım ve reklam hizmeti veriyoruz (Google adwords, sosyal medya reklamcılığı vb.) Bu doğrultuda ilk olarak web sitenizin grafik arayüz tasarımını özgün ve firmanızın kurumsal kimliğine yaraşır şekilde oluşturuyor ardından yazılım alt yapısını güncellenebilir ve sitenin sahibi tarafından yönetilebilir hale getiriyoruz.

 

Gaziantep web tasarım hizmetlerinin üçüncü ayağı olarak web sitenizi arama motorlarında üst sıralarda olacak biçimde optimize ediyoruz. Yani teknik olarak seo olarak adlandırılan seo’ya uygun web siteleri hazırlıyoruz.

Son olarak mobil cihazlara ve tüm tarayıcılara uygun bir forma soktuğumuz web sitenizi, sosyal medya entegrasyonlarını ve Google Adwords reklam optimizasyonunu yaparak çok daha geniş bir kitleye hitap etmenizi sağlıyoruz. Sizin istek ve görüşleriniz doğrultusunda firmanıza özel olarak ortaya koyacağımız çözüm önerilerini dinlemek isterseniz bizleri dilediğiniz zaman ziyaret edebilir; telefon ya da internet üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

http://www.ozgurreklamajansi.com

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...