1oy

Kim İcat Etti - Mucitler ve İcatları | İcatEtti.com

Kim icat etti, İlk kim buldu
İcat etti; her türlü konuda ödevlerinize yardımcı olmak, sizleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış bir web sitedir. Konularımızı hemen herkese hitap edecek şekilde seçip, makalelerimiz buna uygun olarak yazmaya özen gösteriyoruz.


Misyonumuz

Sitemizde makale hazırlarken yazılarımız SEO uyumlu olmasına elimizden geldiğince dikkat ediyoruz. Ayrıca makalelerimizi hazırlarken sizlerin en doğru ve kısa biçimde istediğiniz bilgiye ulaşmanıza özen gösteriyoruz. Bu nedenle yazılarımızı sürekli olarak kontrolden geçiriyoruz.


Vizyonumuz

Bilgi sitesi olarak sizlere her yoldan ulaşmayı hedefliyoruz. İlerideki zamanlarda bir mobil uygulama olarak sitemizi sizlerin hizmetine açmak ve bu yolla daha çok kişiye her zaman her yerde bilgi sunmayı amaçlıyoruz.

Ayrıca; Site tasarımı, yazılarımız ya da SEO uyumlu makale yazarken dikkat ettiğimiz unsurlar ile alakalı sorunuz olursa iletişim üzerinden ulaşmanız halinde cevaplamaya ve yardımcı olmaya çalışırız. Eleştiri ve önerilere her zaman açığız. infoicatetti@gmail.com üzerinden iletişime geçmeniz halinde özgün ve bilgilendirici yazılarınız var iste yazı içerisinde sitenizi de kaynak göstererek sitemizde paylaşabiliriz.

Site adresimiz: http://www.icatetti.com/

2 yorumlar

0oy

mühendis Points185
Site tasariminizi çok beğendim. Güzel bir site konusu belirlemissiniz.Bu tarz icat siteleri içinde en başarılılarindan biri olabilirsiniz.

icatetti.com yorumlandı 11, Nisan, 2017

Bu şekilde yorumlar almak bizi işimizi daha iyi yapmaya teşvik ediyor. Yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.

0oy

mühendis Points185
Başarılarinizin devamını dilerim.

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...