1oy

Oyun Oynarak Para Kazan - İnternetten Para Kazan

İnternetten para kazandırıran en iyi oyun ! Ödeme kanıtlı para kazanma oyunu !

Merhaba arkadaşlar. İnternetten para kazandıran oyunları tanıtmaya devam ediyoruz. Çiftlik.im oyunu internetten yüksek gelirler kazanmanızı sağlayacak güzel bir çiftlik oyunu. Çiftlik.im oyununda ödeme puanı ve depo sistemi yok ve oyuna başladığınızda size günlük 0.70 TL kazandıran tavuk hediye ediyor. Bu tavuk günde 1 yumurta üretiyor ve bize 0.70 TL kazandırıyor. Yani 2 günde 1.40 TL para yapmakta. Peki neden bu kadar yüksek gelir dağıtıyorlar ve nasıl bu kadar kazandırıyor.

Arkadaşlar çiftlik.im oyununda verilen tavukların süreleri 30 süresi var. Yani bir tavuk bize sadece 30 gün kazanç sağlar daha sonra yeni tavuklar almak zorunda kalırız. Tavuk almak içinde oyuna para yatırmamız gerekiyor ve yatırdığımız para 1 ayda en az %50 Kar ile bize geri geliyor. Diğer oyunlarda ki gibi ödeme puanı ve depo sistemi olmadığı içinde gerçekten yüksek gelirler elde etmenizi sağlayabilecek bir oyun Çiftlikim. Ayrıca yatırdığınız parayı hemen çekmek için uğraşmak yerine kazandığınız parayı oyun parasına çevirip yeni hayvanlar alarak kazancınızı yatırdığınız paranın 2-3 katına çıkartabilirsiniz.

Ben oyuna başladım yatırımımı da yaptım arkadaşlar. Bence vakit kaybetmeden sizde bir an önce başlayın ve beraber kazanmaya başlayalım. Çiftlik.im oyunu hakkında detaylı bilgileri aşağıda yazdım.

TIKLA ÜYE OL HEMEN SENDE KAZAN EĞLEN

http://ciftlik.im/ana_sayfa?r=oguzcankr

Yukarıdaki "Aylık Kazanç" miktarları tek bir tavuk üzerindendir. Tavuk sayınızı 20'ye kadar çıkartarak aylık kazancınızı arttırabilirsiniz.

1 yorum

0oy

Furkan Yılmaz Points435
Güncelldir

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...