0oy

Ucuz Yurtdışı Tatil Turları 2016 Şarm El Şeyh - MISIR / Tatil

2004’den bu yana Mısır’ın Şarm El Şeyh bölgesinde faaliyet gösteren Türk turizmciler olarak, geniş bir çevre ve organizasyon ağına sahibiz.

Bölgedeki tesisler ve aktiviteler konusunda, diğer acentaların sahip olamayacağı bir altyapıya sahibiz. Bu avantaj bize, misafirlerimiz için kusursuz bir tatil organizasyonu yapma şansını veriyor.

Biz internet üzerinden rezervasyon yapan bir organizasyon değiliz.

Temel olarak, misafirlerimizle direkt iletişim kurarak ve onların istekleri doğrultusunda “kişiye özel” tatil planlıyor ve sunuyoruz.

Misafirlerimiz bizlerle direkt arama, WhatsApp ve Viber üzerinden iletişime geçiyor ve bütün isteklerini bize bildiriyorlar.

Diğer acentalar ve online rezervasyon siteleri, binlerce otel pazarladıklarından, rezervasyon ve tatil sırasında misafilere rehberlik ve diğer asistanlık hizmetleri vermemektedirler. Bu da misafirleri, otel ve diğer konularda karşılaştıkları sorunlar karşısında muhatapsız bırakmaktadır.  Sonuç olarak, misafir bir yıl bekleyerek geldiği tatilinin en başında mutsuz ve pişman olmaktadır. Buna karşın, bizler butik hizmet verdiğimizden, ihtiyaç duyulan her konuda her an misafirlerimizin yanındayız.

http://misiragel.com

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...