0oy

Karasu da Satılık Daire

Karasu’da satılık daire almanın şimdi tam zamanı!

Karasu’da satılık daire almak için avantajlı ve uygun seçenekler sizi bekliyor.

Henüz 3. köprü plan ve proje çalışmaları başladığı andan itibaren adından gittikçe çok daha fazla söz ettiren Karasu ilçesi, farklı avantajları ile inşa edilen yeni dairelere yeni sahiplerini bekliyor. Bu konuda elinizi çabuk tutmakta fayda var, zira Karasu ilçesi çok hızlı bir şekilde, gerek medyada gerekse halk arasında kulaktan kulağa, hızla tanınmaya devam ediyor. Bu şekilde  Karasu’da satılık daire ve ev fiyatları zaman içinde çok fazla değer kazanacak. İstanbul’a olan yakın konumu, Karadeniz Sahil Yolu projesi inşaatı ile daha da önem kazanan ilçe, her geçen gün farklı bir çehreye bürünüyor. Kısaca hareketlilik aslında Karasu’ya yakışıyor.

Karasu ilçesi özel konumu ile ön plana çıkıyor

Batı Karadeniz ile Marmara Bölgesi’nin sınırında, tam kesişme noktasında bulunan Karasu ilçesi, tertemiz ve masmavi bir denizin kıyısında olan konumu ile önem kazanıyor. Henüz kalabalıklaşmamış ortamı, barındırdığı yaşam kalitesi, deniz kenarında olması, Karadeniz bölgesinin yeşiline sahip olması, organik ve doğal beslenme yapılabilmesi ile zaten her şekilde insanlara avantajlı bir hayat vaad etmektedir. Karasu’da satılık daire almak demek sağlıklı bir hayata adım atmak demek…

Karasu’da satılık daire almanın avantajları

Karasu da satılık daire almak, geleceğe yatırım yapmak demektir. Özel konumu ile büyük ayrıcalıklara sahip olan Karasu’da daire almak şimdiden önemli bir yatırım demektir. Günümüzde en sağlıklı yatırım aracı olan gayrımenkul sahibi olmak, Karasu konu olduğunda çok daha fazla değer getirecek anlamına gelmektedir.

Karasu ilçesi, İstanbul’a olan yakınlığı ile zaten farklı bir önem kazanmış durumda. Yapılacak yeni birbiri ile bağlantılı yol projeleri ile bu durum daha da büyük rahatlığa kavuşacak. Hem turistik açıdan hem de yatırım yapmayı planlayan büyük şirketler ve öenmli holdinglerle bölge önemli bir ayrıcalığa sahip olacak, iş kaynakları açısından da avantajlı olacaktır.

Karasu, özellikle ailelerin severek tercih edebileceği yeni ve yakın bir turistik sahil ilçesidir. Güney sahillerinin artık dayanılmaz bir boyuta ulaşan kalitesiz kalabalıklığı, özellikle yaz döneminde yaşanan yorucu enerji kaybettiren kargaşası ve her yıl artarak devam eden sıradışı hallere gelen pahalılığı düşünüldüğünde, Karasu’da satılık daire sahibi olmak çok büyük avantaj sahibi olmak demektir.

Karasu’da satılık daire önemli bir yatırımdır.

Karasu’da satılık daire daha şimdiden önemli bir yatırım aracı olarak fark edilmeye başlandı bile… Daha yeni yeni keşfedilme aşamasında olan Karasu ilçesi önemli bir yatırım noktasındadır. Karasu’da yaşama amaçlı inşa edilen evlerin metrekare bazında fiyatları henüz ulaşılabilir durumda iken değerlendirilmesi gerekir. Zaman ilerledikçe yatırımlar birer birer tamamlandıkça, otoban inşaatı 3. Köprüye bağlantı yapıldığında artık Karasu’da ulaşılması zor rakamlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle özellikle yatırım amaçlı gayrımenkul almak düşünülüyorsa, araştırmalara bir an önce başlanarak konu üzerinde hızla adım atma zamanıdır.

Karasu ile ilgili önemli projeler var

Karasu, İstanbul’a yakın bir konumda olması ve Karadeniz’e tertemiz sahili olan önemli bir yeni yapılanan şehirdir. Karasu’nun gelecek dönemde kazanacağı değeri öngören büyük şirketler ve holdingler, bölgeye önemli yatırımları yapmaya başladı bile. Sırada bekleyen büyük projeler de var. Organize sanayii ise bunlardan sadece bir tanesi…

Yeni açılan 3. köprüye bağlantısı olacak otoban inşaatı devam ediyor. Proje 2017 yılında tamamlanacak ve yapılacak bu yeni bağlantı ile İstanbul-Karasu arası sadece 1 saat mesafeye kadar düşecek.
Karasu limanı inşaatı ile İstanbul’dan feribot ile şehire denizden ulaşım yapılabilecek.
Dünyanın önemli otomotiv devlerinden BMW, Karasu’da fabrika kuracak.
BMC de Karasu da fabrika inşa edecek.

Daha bir çok devlet destekli projeler de sırada bekliyor. Onay alınmaya başlayarak sıra ile hayata geçecekler. Bu büyük ve önemli projelerle önem kazanacak ve büyük hareketlilik yaşayacak Karasu’da satılık daire almak için çok özel avantajlı şeçenekler bulunuyor. Herkese uygun şartlarla hazırlanan avantajlı fırsatlarla şimdi Karasu’da ev almanın tam zamanı. Aile bütçesini sarsmadan, uygun ödeme koşulları ile herkese ve her keseye özel yapılandırılmış bir çok yeni proje bulunuyor.

Kısaca Karasu yeni ev sahiplerini bekliyor.

http://www.dmamimarlik.com/

1 yorum

0oy

ilanliyoruz.com Points1210
İlanliyoruz.com | Ne İstiyorsan Bedava İlan Ver Satılık, kiralık, ikinci el, otomobil, emlak - Sahibinden ilan ver yepyeni tasarımı,daha kolay kullanımı ve toplu resim ekleme  ile karşınızda sizde gelin bedava ilan mağaza açın ve ilanlarınıza doping yapın tüm bunlar bedava ilanliyoruz.com da.

Bedava mağaza açın kazançlı çıkın, Emlakçımısınız?Oto galerinizmi var?Ürünleriniz mi var?İlanmı vermek istiyoyorsunuz?tüm vitrin,dopingler tamamen ücretsiz bu fırsattan yararlanın kazançlı çıkın,diğer ilan siteleri gibi uçuk fiyatlar değil tamamen size özel ve ücretsiz.
ücretsiz
mağaza aç ile ilgili görsel sonucu
İlanliyoruz.com Türkiye Bizi Tercih Ediyor
|
Sahibinden,Satılık,Kiralık,Oto,Emlak,Alışveriş
Ürünleri

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...