1oy

Kaliteli Fatura Baskısı İçin Akabe Form

            İşyeriniz ya da özel işleriniz için matbaa hizmeti almanız gerektiğinde 10 yılı aşkın tecrübesi ile Akabe Form Matbaacılık sizlere en uygun fiyatla en kısa sürede hizmet vermeyi garanti eder. İşinde tecrübeli personel ve en iyi hizmet ekipmanları ile siparişlerinizi zamanınızda teslim ve uygun fiyat ile teslim etmekteyiz.

 Hizmet ve Ürünlerimiz

            Akabe form olarak sizlere sürekli form ve diğer baskı ürünleri konusunda hizmet vermekteyiz. İstediğiniz baskı ne olursa olsun kaliteli kâğıtlar kullanarak düzgün bir biçimde baskı yapmaktayız.

            Broşür: En iyi tanıtım ve reklam aracı olan broşürler, sizin istediğiniz şekilde ve renkte dizayn edilerek siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

            İrsaliye Fatura: Kobi ya da kurumsal firmalarınızda yaptığınız ticari işlemler fatura baskı ile kayıt altında tutulmak zorundadır. Bir yerden bir yere aktarmanız gereken ürünleriniz için Maliye Bakanlığı, onaylı irsaliye istemektedir. İşinizin gereği olan baskıları sorunsuz ve hızlı bir şekilde size teslim etmekteyiz.

           Fatura Baskı

İhtiyacınız olan tek iki ya da dört renkli baskıları Maliye Bakanlığı onayıyla baskıya alabilmekteyiz. Baskımız 1. hamur kaliteli kâğıtlarda en kaliteli biçimde size sunulmaktadır.

 

            Diplomat Zarf: Resmi ve özel işlerinizde kullanılmak üzere basılan zarflardır. Antetli ve firmanıza özel baskılı zarflar istediğiniz boyut ve gramajda basılabilmektedir.

            Davetiye: Düğün, nişan ve diğer davetleriniz için basılan davetiyeleri isterseniz sizlere sunduğumuz örneklerden, isterseniz de kendi tasarımınız olan modellerden basabilmekteyiz. Siz yalnızca istediğiniz model ve boyutu belirtin gerisini Akabe Form halleder.

            Tahsilat Makbuzu: Firmanızın ihtiyacı olan tahsilat makbuzu basımı da Akabe Formun verdiği hizmetlerdendir.

            Koli Basımı: Ürünlerinizi taşımak için gereken koli ihtiyacınız, istediğiniz boyut ve istediğiniz baskı ile basılmaktadır.

 Diğer Hizmetlerimiz

            Akabe Form, size fatura basım, cepli baskı, kartvizit ve isteğinize uygun diğer baskı işlerini yapmak için kurulmuş bir firmadır. Sizde ihtiyacınız olan baskıyı almak ve hakkımızda daha detaylı bilgi sahibi olmak için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.  http://akabeform.com.tr

1 yorum

0oy

güzel tema başarılı bir site

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...