0oy

UstasiGelsin

Sitemiz, İnşaat, tadilat, dekorasyon, mimari, nakliyat, altyapı, iş makinası kiralama başta olmak üzere bir çok alanda ideal rekabet ortamı oluşturarak hizmet arayanların ihtiyaç duyduğu kalitedeki işi en uygun fiyat ve seçim özgürlüğü ile kendisine ulaşmasını sağlamayı ve memnuniyetini artırmayı; ayrıca hizmet veren firma ve ustaların kalitelerini, gelişimlerini ve rekabet ortamına dayanımlarını artırarak büyümelerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.Hali hazırda 100’ün üzerinde hizmet alanında, 1000’ in üzerinde usta ve firmasmızla 2016-2017 yılları içerisinde tamamiyle ücretsiz hizmet vermekteyiz. 

 

 

Peki sitemizde neler var? Bahsettiğimiz sektörlerde başta İzmir, Ankara ve İstanbul olmak üzere Türkiye’ nin her yerinde hizmet veren ile alanları buluşturmaktayız,

 

Tğüm belirtilen alanlarda hizmet ihtiyacınızı kolay bir şekilde direk ulaşım veya teklif alma sistemiyle giderebileceğiz gibi 24 saat acil hizmet veren ustalamıza da gereken durumlarda ulaşabilirsiniz.

 

Hizmet veren usta ve firmalarımız ise kendilerine,sitemizde başarı hikayelerini yazıp görsel öğeler paylaşabilir, kendilerine detaylı profil oluşturabilir, iletşim bilgilerini, sertifikalarını profillerine ekleyebilir, bir nevi kendilerine site içerisinde bir dükkan açabilirler. Ayrıca vitrine çıkarak görünürlüklerini arırabilirler. Görsel olarak göz alıcı referanslar ücrestiz bir şekilde sosyal medya hesaplarımızda zaman zaman paylaşılarak usta ve ifrmalarımızın reklamı da yapılmaktadır.

Tüm teklif ve önerilerinize açığız, Prensiplerimiz şeffaflık, güvenilirlik, kazan-kazan; Vizyonumuz alanında Türkiye' nin en iyisi olmaktır.

İhtiyaç duyduğunuz kaliteli hizmete en uygun fiyatla ulaşmak daha kolay.  “Her işin bir ustası var! Çağırın ustası gelsin!” 

https://www.ustasigelsin.com/

2 yorumlar

0oy

kaliteli bir siteniz var  sitemizde sizi ağırlamak isteriz https://parasultan.blogspot.com/

0oy

Harun Güngör Points405
güzel domain :) hayırlı işler

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...