0oy

Kalbimdeki Deniz izle Son Bölüm

O Hayat Benim yapımcılarından yeniden Fox Tv'le, buluşturan yeni proje geliyor. Pastel Film'in, önderliğinde Kalbimdeki Deniz Dizisi 2017 sezonuna damga vuracak iddaalı diziler arasında yerini almıştır. Dizinin başrollerini ise şarkıcı, oyuncu ekranlarından uzun süre uzak duran Kutsi, Özge Özberk, paylaşacaktır. Kutsi'nin, hayranları artık onu ekranda yeniden görmenin sevincini yaşarken, oyuncunun kendisi de artık özlediğini belirtmiştir. Dizinin ana karakterlerini Mirat, Deniz canlandıracaktır.

 

Deniz, normal hayat yaşayan evli, iki tane çocuga sahiptir. Dışardan göründüğü mutlu, herkesin dileyeceği bir hayatı yaşamaktadır. İçinde verdiği savaştan ise kimsenin haberi yoktur. Bir gün kocası tarafından terk edilerek, hayatın zorlu taraflarıyla yüzleşmesine neden olacaktır. Hayat bazen en güzel incisini sunmak için, en dibe doğru itermiş. Hayatının ikinci şansını ise Mirat'ta, bularak sürpriz dolu tanışmalarıyla ikinci baharını beraber yaşayacaklardır. Birbirlerine alışmaya başladıklarında ise eşi tekrardan dönünce Kalbimdeki Deniz'de, tam anlamıyla entrika, aksiyon yuvasına dönmeye başlayacaktır.

 

Kalbimdeki Deniz izle enteresan konusuyla klişelerden uzakta olup, seyirciyi başlayacağından emin olabilirsiniz. Dizi Kasım, ayında ekranlara gelmesi beklenilmektedir. İlk tanıtım fragmanı ile seyirciyi etkilemeyi başarmışken, büyük merakla başlama tarihinin belirlenmesi bekleniliyor. Oyuncunun diğer isimlerini ise tanıdık kişiler üstlenirken, zengin kadroya sahip olduğunu da belirtmeliyiz.

 

http://kalbimdekideniz.net

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...