0oy

Fix Haber

fix haber

Fix Haber, ziyaretçilerien sadece gerçek haberler sunmayı vaad etmek üzere kurulmuş haber portalıdır. Genel olarak tarafsızlık ilkesine bağlı olan sitemiz güncel, çarpıtmadan uzak, nitelikli haberler sunarak ziyaretçilerine gerçek bilgiler vermektedir.Fix olarak sunulan güncel haberler tamamen doğruluğu kanıtlanmış ve teyit edilmiş olan haberler arasından seçilir. Kişi ve kurumlar hakkında yanıltıcı bilgiler verilmez.

Fix haber ziyaretçi sayısını yükseltmek için asla "Kişi veya kurumların gerçek olmayan, hayali haberlerini yayınlamaz filanca kişi evinde ölü bulundu" mantığı ile habercilik yapmaz.

Hiçbir kişi veya kurum ile doğru veya dolaylı yoldan bağlantı kurmaz ve siyaseten hiçbir haklı görüşün karşısında olmaz!

İşte bu nedenle fixhaber.com ziyaretçileri tarafından ödüllendirilmiş ve kısa bir süreçte paylaşılan, takip edilen ve önerilen bir haber sitesi olmuştur.Bu paylaşım ile gerçek bilgiyi talep eden kullanıcılardan olduğunu düşündüğümüz kişileri sitemize davet ediyor güncel, son dakika ve tarafsız haberler sunacağımızın garantisini veriyoruz.

http://www.fixhaber.com / Hayatın içinden gerçek haberler.

2 yorumlar

0oy

Güncel haberler var

0oy

ekitap Points35
güncel haber sitesi

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...