2oylar

Yupickup | Sosyal Soru, Anket ve Karşılaştırma Ortamı

Yeni anketler ve sorular oluşturmanın eğlenceli ve kolay yolu olan Yupickup'ı keşfettin mi?

Yupickup nedir?
Oluşturduğunuz anketlerin ve soruların bir çok kişiye ulaşmasını sağlayan ücretsiz bir paylaşım ağıdır. İsterseniz bu soruları ve anketlerinizi sitemizde paylaşmadan kolay ve hızlı şekilde doğrudan kendi sitenize ekleyebilir ve sonuçları detaylı grafikler şeklinde görüntüleyebilirsiniz.

Yupickup'ta neler yapabilirsiniz?

Yupickup'da kullanıcılar, ilgilerini  çeken, en çok konuşulan ve öne çıkan konular hakkında sorular sorabilir ve diğer kullanıcıların sorularını cevaplayabilirler. Sitelerinde yayınlama amacı ile Yupickup'da yine bu kullanıcılar,   kendilerine özel sorular oluşturup, istedikleri konular hakkında anket bilgisi toplayabilirler.

Yupickup kullanıcıları kendilerine özel sorularını ya da anketlerini doğrudan sosyal medya (facebook, twitter, whatsupp vb.) aracılığıyla yalnızca kendilerinin belirlediği kişilerle paylaşabilirler.

Yupickup'da tüm kullanıcılar soruları ve anketleri oylayabilir ve yorumlayabilirler. Böylece  kendi anket ve sorularınıza yapılan yorumlarla geri bildirimler alarak ürünlerinizde daha memnun edici sonuçlara ulaşabilirsiniz.

http://yupickup.com/

4 yorumlar

1oy

PortalBeyin Points245
Kayıt Oldum İlk Sorumuda Hemen Ekledim ;)

1oy

Yeşil Aşkı Points3795
Kategoriler içinde Çevre olması sevindirici. Başarılar Dilerim. Çok güzel bir site.

1oy

Tuna BAŞAR Points7290
Vay çok iyi bir site. Ben de bu arada Facebook grubumda anketler oluşturuyorum. Bu siteyi görünce "çok güzel bir fikir dedim". Tebrik ederim. Anketlerimle sitenize katkı yapacağım.

0oy

veni_vidi_vici_58 Points1820
olumlu yorumlarınız için çok teşekkur ederim

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...