1oy

Araçlar, Eklentiler ve İpuçları

Merhaba, böyle bir blogum var: “ http://www.portalblogger.com

Burada kendi blogunu daha mükemmel hale getirmek isteyen Blogger'lar için araçlar, eklentiler ve faydalı ipuçları paylaşıyorum.

Html Converter (Kod Dönüştürücü)

Blogunuza "Html'yi Düzenle" bölümünden her hangi bir kodu direk olarak eklediğinizde çalışmaz. Ekleyeceğiniz kodu mecburen dönüştürmelisiniz. İşte bu araç sayesinde Adsense, JavaScript ve benzeri diğer kodları dönüştürerek sitenize ekleyebilir ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.
http://www.portalblogger.com/p/kod-donusturucu.html

Css Minifier (Css Sıkıştırıcı)

Blogunuzdan en iyi verimi alabilmek için Css ve JavaScript kodlarını sıkıştırmanız gerekmektedir. Bu tür kodların boyutlarına baktığınızda önemsiz görülebilir; fakat (sitenize gelen ziyaretçilerin sayısına bağlı olarak) 1 kb bile büyük bir önem taşır. Ziyaretçilerinizi sıkmamak ve onların blogunuzu hızlı bir şekilde gezinmesine olanak sağlamak için bu aracı kullanmanız gerekmektedir. Bu araç sayesinde hem hızlı hemde seo açısından mükemmel bir siteye sahip olabilirsiniz.
http://www.portalblogger.com/p/css-minifier.html

Color Picker (Renk Seçici)

Burada bulunan material renkler ile blogunuza daha profesyonel görünüm kazandırabilirsiniz.
http://www.portalblogger.com/p/renk-kodlari-1.html

Blogger Eklentileri ve İpuçları

Bu kategori altında blogunuzu daha mükemmel hale getirebilecek ipuçlarını ve gerekli eklentileri bulabilirsiniz.

Portal Blogger, tamamen çözüm odaklı içerikler paylaşır. Karşılaştığınız ve karşılaşabileceğiniz tüm sorunların çözümünü ve size lazım olan tüm eklentileri burada bulabilirsiniz: http://www.portalblogger.com

1 yorum

0oy

Tuna BAŞAR Points7290
Merhaba, gayet faydalı bir site kurmuşsunuz. Zamanla sitedeki yazıların sayısı arttıkça daha da faydalı olacaktır. Bir de blog temaları üzerine yazılar paylaşırsanız çok iyi olur bence. Çünkü blogger'ların en büyük dertlerinden biri istedikleri gibi bir temaya sahip olamamaları.
Benim de http://geceedebiyat.blogspot.com adresli bir blog sayfam var. Bir göz atıp önerilerde bulunursanız sevinirim.

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...