-1oy

Logo Servisi, Logo Bayii, Logo Satışı, Logo Destek

Logo servisi olarak tüm LOGO ürünlerinde satış ve destek taleplerinizde yanınızdayız. 17 yıllık tecrübemiz ve tamamı sertifikalı, uzman kadromuz ile Nokta Bilgi İşlem olarak her talebinize anında cevap bulacaksınız. LOGO 2000 den fazla olan bayi sayısını 200 e düşürmüştür.Bunun sebebi kaliteyi yakalamak ve en üst seviyede hizmet verebilmektir. Bizde Nokta Bilgi İşlem olarak bu 200 bayii arasındayız. LOGO ELITE SATICI ünvanını taşıyan Nokta bu zamana kadar sayısız projeyi başarıyla gerçekleştirmiştir. İster LOGO kullanıcısı olun isterseniz yeni bir LOGO ürünü satın almak isteyin yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Tüm logo ürünlerinin destek ve servis taleplerini karşılamak için sizlerin yanınızdayız.

Kobilere çözüm ortaklığı sunan Logo Servisi , bu bölgedeki şahıs ve kurumların logo ihtiyaçlarına, servis taleplerine cevap veriyor. Bu konuda profesyonel hizmet veren firma deneyimli kadrosu ile kendini büyütmek isteyen ve bu konuda kaliteli logo eğitim ve destek ihtiyacı duyan firmalara aradığı hizmeti sunuyor. Özellikle yeni kurulan bir iş yeri için bütün programların yüklenmesi ve işlerin kolayca halledilmesi için logo servis hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. İnternet dünyasında sürekli değişen yazılım programları içinde en yeni olanları sizler için yerinde hazırlıyoruz. Lem yazılımda gösterdiğimiz profesyonellik ve düşük maliyetle en çok tercih edilen isimlerin başında yer alıyoruz. Firmanızın uluslararası bir firma olması için doğru ve hızlı yazılım programları yapıyoruz.

http://www.logoservisi.net/ 

2 yorumlar

0oy

SiteOfisiAdmin Points140
logo firmaları arasında bu isim sistemini ilk ben üretmiştim herkes ticari ünvanı ile isim alırdı site tuttuktan sonra tüm firmalar cari ünvanı dışında bu tarz isimler almaya başladı

0oy

Tuna BAŞAR Points7290
Logo deyince logo tasarımla ilgili bir şeylerle karşılaşırım diye girdim sitenize ama aradığımı bulamadım:(

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...