1oy

Nucello Çiğ Köfteleri - Çiğ Köfte Bayiliği

Nucello Çiğ Köfte 2004 yılında temelleri İstanbul’da atılmış ve 2008 yılında merkez ve imalathanesini Nevşehir Merkez’e taşıyarak Nevşehir’de 5 şube ile Nevşehir’in ilk çiğ köfte sektöründeki ismi olmuştur. Hedefleri ve idealleri ile çıkılan bu yolda Nucello şimdiye kadar Türkiye’nin hemen hemen her iline çiğ köfte göndermekte ve markasını Türkiye pazarında devam ettirmektedir.

Nucello şu anda Nevşehir Merkez ve ilçelerinde 20’ye yakın bayi ve şubesi ile Nevşehir’in en çok tercih edilen çiğ köfte markasıdır.

Nucello Çiğ Köftesi içinde özel 18 baharattan oluşan Acısos’u ile daha da lezzetlendirerek  her geçen gün bir çok ilde bayilik vermeye devam ediyor.

18 çeşit baharattan oluşan özel karışımımız ile farklı bir lezzeti yakalayan Nucello Çiğ Köfte Damak Tadına direk hitap etmekte ve en sevilen ve yıllardır vazgeçilemeyen lezzet olmaktadır.

Prensiplerimiz arasında gerek bayilerimiz gerek ise şubelerimiz olmak üzere en önemli ve dikkat ettiğimiz Personel eğitimleri, Temizlik ve sürekli Taze ürün üreterek hızlı bir tüketim gerçekleştiriyoruz. Halkımız sürekli taze ve lezzetli çiğ köfte tüketsin diye her gün bayilerimiz ile irtibata geçerek üretim yapılmakta ve sürekli bayilerimizde günlük çiğ köfte satılmaktadır.

81 il projemiz ile Türkiye’nin her yerinde Çiğ Köfte Bayiliklerimize devam ederken bayilik için isim hakkı bedeli gibi hizmetler almıyoruz ve yeni açan işletmecilerimize de her zaman desteklerimizi esirgemeden onlarında Nucello ile büyüdüğünü görüyoruz.

Bayisini üzmeyen ve bayilerini memnun eden ve % 100 Bayi Memnuniyeti ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bayimiz olmak için bizimle irtibata geçebilir ve sistem işleyişi, fizibilite çalışmaları, işyeri dizaynı, personel eğitimi, temizlik ve hijyen eğitimleri ile her bayimizin yanındadır.

Sizde Nucello Çiğ Köfte ile kar marjı yüksek bir işletmeniz olsun istiyorsanız Nucello Çiğ Köfte ile tanışın ve size uygun işletme rehberimizden yararlanın.

Ücretsiz Numune Çiğ Köfte gönderimleri de yapılmaktadır.

Bayilik hakkında bilgi almak ve Bayimiz olmak istiyorsanız Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

http://www.nucello.com 

1 yorum

0oy

bayilik50 Points125
Nucello Çiğ Köfte Eşsiz Benzersiz tadı ile 9 yıldır Türkiye'nin değişmeyen Çiğ Köftesi -
Adıyaman Yöresi Meşhur Çiğ Köftemizi tadınız...

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...