0oy

Hatay Uzman Araç Kiralama Antakya Ofis

Uzman Araç Kiralama İle Hatay'da Konforlu Şekilde Rent A Car Hizmeti Alabilirsiniz

Bilindiği üzere araç kiralama işletmelerinden kiralanan aracın markası,modeli,ve fiyatı önemli olduğu kadar,aynı zamanda en çok dikkat edilmesi gereken nokta araçların güvenliğidir.

Hatay bu sektörde kısır bir döngü oluşturmakta olduğundan,Fix çatısı altında yıllarca hizmet vermiş olan marka,hatay için Uzman markasını oluşturarak havalimanı üzerinden şehre yolculuk edenlere uygun araç kiralama hizmeti
sunmaktadır.

 

Peki Uzman Rent A Car'ın farkı nedir?

İşletmeyi diğerlerinden ayıran farktörlerden gözle görülür şekilde olanların başında,herkezin ihtiyacı olan arabaları bulmak mümkündür.Elbette bunlara 300.000 bin tl ve üzeri arabalar dahil değildir.

Hatay'ın merkezi olan Antakya'da aynı zamanda Havalimanı içerisinde olan uzman araç kiralama,Mart 2016 itibari ile 90 adet farklı arabalar ile hizmet konseptinde hızla büyümektedir.

Online olarak internet sayfalarından tüm gün dilediğiniz tarih ve saatler için belirtilen fiyatlar üzerinden kolayca arabalarınızı ayırtabileceğiniz gibi,telefon ile dilediğiniz saatlerde hatay rent a car işletmesini arayabilirsiniz.

'' Uzman Oto '' hizmetini isminden almakta olup,yerli ve yabancı tüm Hatay sevenlere en iyi fiyatlardan sıfır araba konforunu hatay araç kiralama işletmecisi olarak sunmaya devam etmektedir.

Arzu edenler firma hakkında daha detaylı bilgiye,aynı zamanda mevcut arabalara,yada güncel fiyatlarına bakmak amacıyla resmi sayfasına bakabilir.

http://www.uzmanrentacar.com


 

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...