-1oy

MMMGLOBAL İle 50 Dolar Yatır 15 Günde 20 Dolar Kazan

Merhaba Arkadaşlar Size Tanıtacağım Site MMMGLOBAL Bu siteyle çok iyi paralar kazanabilirsiniz.Minimum Yatırım 10 Dolardır.Şimdi Sitemizi Tanıtalım.Refimden Kayıt Olursanız Sevinirim Bu Arada


İlk Olarak Aşağıdaki 21 adımı tamamlayın sorun çıkmaz, 15 günde paranızı alırsınız.
Siz de 20 dolarlık bonustan yararlanmak istiyorsanız siteye üye olup, 50 dolarlık yardım sağlamanız gerekiyor. Tüm işlemler 15 gün içinde bitiyor ve 50 dolar ana paranız + 20 dolar kayıt paranız olarak geri alıyorsunuz. Hatta günlük görevleri yaparsanız yüzde 100 oranında paranız artar 1 ay sonunda 50+50+20=120 dolar olarak geri alabilirsiniz. Günlük extraları yapmazsanız, aylık yüzde 20 veriyo, yani, ayda yüzde 20-100 arası bir kar oranı var.

Kayıt bonusu sadece 20 dolar değil, daha yüksek yatırımlarda daha fazla bonus da veriyo ama oran olarak ve risk olarak en ideali 50 dolar yatırmak olduğu için 50 dolar yatırdım. Dileyen tabi diğer bonuslar için de para yatırabilir. Bonus oranları şu şekilde:
$50 - $499 arası yatırıma: $20
$500 - $2999 arası yatırıma: $50
$3000den fazla yatırıma: $100 bonus veriyor. Siz riske girmeyin, 50 dolar yatırın sadece. İleride beğenirseniz sistemi devam edersiniz o ayrı.


Bu sistem bir mali yardımlaşma sistemi, iki yıldır devam ediyor site.
Parayı site ödemiyor, kullanıcılar kendi aralarında yardımlaşıyorlar. O yüzden 20 dolarlık bonus için 50 doları 15 gün riske etmeye değer bence. 

Not: Eğer kayıt parası haricinde bu sistemi kullanmak isterseniz tekrardan provide help oluşturuyorsunuz ve günlük internet görevlerini yapıyorusunuz yaptığınız yardımın 100% aylık olarak getirisini bitcoin olarak aynı yukardaki gibi adımlarla hergün 5 dklık bir extra görev yaparak kazanıyorsunuz. Sistem iki senedir kusursuz çalışmakta ve ödemelerde hiçbir sorunla karşılaşılmamıştır. Ben kendi ödeme kanıtımı koydum yoruma, eğer daha fazla delil istiyorsanız youtube girip MMMPAYS diye aratın, yüzlerce üyenin ödemelerini görebilirsiniz.

Kayıt Linki: http://turkey-mmm.net/?i=merttk25@gmail.com

Tanıtım Videosu:

 

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...