2oylar

Herşey Aramızda...

Merhabalar

Web dünyasına yeni bir soru-cevap sitesi dahil etmeye karar vermiş bulunmaktayım. Sorbakalim.kizlarmasasi.com soru-cevap sitesi, kizlarmasasi.com isimli blog ’un sonrasında oluşturulmuş, erkeklerinde bayanlarında merak ettiklerini sorabilecekleri ve bildiklerini cevaplayabilecekleri bir sitedir. Peki bu sitede neler var ve neler olacak? Hemen bir soru ile sitenin amacına hizmet edeyim J

Güncel meseleler hakkında sorular sorarak, üzerinde tartışabilirsiniz.

 İlişkinizde yaşadığınız olumlu ya da olumsuz olaylar hakkında sorular sorarak, başkalarının yorumlarını alarak doğru yol haritası oluşturabilirsiniz.

Sağlık, cinsellikle (uvvv J ) alakalı bilgilere tabiki internette bir çok yerden ulaşabilirsiniz ama burada karşılıklı tartışarak doğru bildiğiniz yanlışları ya da yanlış bildiğiniz doğruları idrak edebilirsiniz.

Kilo verme, spor, sanat, tatil, gezi … Konularında sorular sorup fikir alış-verişi yapabilirsiniz.

Sizi tanımayan insanlarla paylaşmak istediğiniz, içinizde tutamadığınız, başkalarının fikirlerini almaya ihtiyaç duyduğunuz konularda itiraflarda bulunabilirsiniz.

Moda, makyaj, markalar, kullandığınız memnun kaldığınız ya da kalmadığınız ürünler konusunda  tartışabilirsiniz.

Bunun gibi birçok konuda, kategoride sorular sorarak aydınlanabilir, cevaplar vererek bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Kategoriler bizlerin ihtiyaçlarına göre çoğalabilir tabi ki.

Web dünyası kocaman ve bizler için var. Bir şeye ihtiyaç duyabilmemiz için öncelikle eksikliğini hissetmemiz gerekir. Merak ettiklerinizi konuşmak, sormak, paylaşmak için bir dosta ihtiyaç duyuyorsanız biz buradayız…  

http://sorbakalim.kizlarmasasi.com

3 yorumlar

1oy

hayırlı olsn

1oy

bol müşteriler hayırlı işler dilerim

0oy

defne demir Points225
Teşekkür ederim, sizede

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...