1oy

Ege Barış Turizm Taşımacılık Rent A Car

Ege Barış Turizm insan hayatını taşımanın sorumluluğunu ve önemini her an üzerinde hissetmektedir. Bu sorumluluk Ege Barış Turizm için hiç bir şeyle karşılaştırılmayacak kadar önemli olmuştur. Aramıza katılan tüm çalışma arkadaşlarımızda aynı duygu ve heyecanı aramışızdır. Ege Barış Turizm sürücülerinin uzun yıllara dayanan deneyim ve profesyonelliği ile yetinmeyerek onlara yeni eğitim ve deneyimler vermiştir. Yenilikçi yatırımlarımızla araç filosuna her geçen gün yenisini ekleyerek taşımacılık yaptığı firma çalışanlarının güvenlik, sağlık ve rahatlığını düşünmüştür.

Ege Barış Turizm Olarak Kalite bilinci ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gelişim ve değişim süreçleri ile ilgili ihtiyaçlarını tespit ederek, bilgi birikimi paylaşımı ve bu paylaşımı uygulamalara dönüştürecek yaklaşımlarla, insan kaynakları ve eğitim faaliyetleri açısından farklılıklar yaratarak beklentileri en üst düzeyde arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerimizin başarıya ulaşmalarını sağlamaktır. Yüksek standartlı ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla, servis taşımacılığı alanında Türkiye`nin bir numarası olmak vizyonumuzun en temel ilkesidir. Bu ilke doğrultusunda; güvenilir ve sorumluluk sahibi olmak, etkin bir iletişim sayesinde kaliteli hizmet anlayışını tüm personelimize benimsetmek ve eksiksiz bilgi aktarımı ile Avrupa standartlarındaki uygulamalarımızdan herkesin faydalanmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Hizmetlerimiz

Kiralık Otobüs , Kiralık Minibüs , Personel Servisi , Öğrenci Servisi , Turizm Yolcu Taşımacılığı , Tur Organizasyon ve Kiralık Binek Araç Hizmetleri İZMİR Buca

http://egebaristurizm.com/

2 yorumlar

0oy

site gayet güzel ve olgun çok abartılı bir tema değil başarılar dilerim

0oy

başarılar...

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...