21oylar

Site Ekle - Siteni Ekle - Site Tanıtımı - Tüm Siteler

Site ekle, url ekle, siteni ekle, web ekle, site tanıtımı, web siteleri, tüm siteler, en kaliteli siteler!

10 saniyede -ücretsiz- üye olarak sitenizi, sayfalarınızı tanıtabilir bu sayede arama motorlarındaki sıralamanızı olumlu şekilde etkileyebilirsiniz.

Daha önceden oluşturulmuş sayfalara yorum ekleyerek kişilerin profilinizi ziyaret etmesini ve eklediğiniz sitelerin diğer üyeler, ziyaretçiler tarafından görüntülenmesini sağlayın.

Aynı profil hesabınızı kullanarak birden fazla site, sayfa ekleyebilir, sosyal medyada paylaşabilir, sitenizin yorum ve beğenilerini takip edebilirsiniz.

Hemen web sitenizi tanıtmak için profil oluşturun! (Cep telefonundan bağlanabilirsiniz.)

http://goo.gl/1bQzpl
Site Ekle

Webmaster İpuçları:

1.
Sitenize giren bir ziyaretçi girdiği an google adsense reklamları kullanıcıya session açar. Ziyaretçi girer girmez reklamlardan herhangi birine tıklarsa adsense bu tıklamayı saymayabilir, eğer sayarsada tık ücretini çok az verir. Kullanıcıları sitenizde daha fazla tutmanız gerekiyor.

2. CSS kodlarının Internet Explorer 6'da sorunsuz çalışması için özellik etiketi başına _ işaretini koyabilirsiniz. .nesne { _color: #ccc }

3. Youtube video bağlantılarının sonu #t=SAYImSAYIs eklemek. m dakika, s saniye temsil ediyor. watch?v=sdUUx5FdySs#t=01m1s, bu video 1.dakika 1.1 sn den başlayacaktır.

4. WordPress sistemi ile oluşturduğunuz siteleriniz aşırı trafik tüketiyorsa, Wp-Cache eklentilerinden birisini kullanarak sunucu yükünü hafifletebilir ve sayfa açılış hızını oldukça artırabilirsiniz.

5. Sitenize yeni gelenler için sunduğunuz hizmetler hakkında bilgiler vermeniz, size artı puan kazandıracaktır. Genelde, ziyaretçiniz sitenizi gezmek için değil bir konuda bilgi yada belge aramak için gelmiştir. Diğer konular o an için onu pek ilgilendirmemektedir. Vereceğiniz bilgilerle zaman kazanması hoşuna gidecek, işinizi önemsediğiniz için sayfanıza tekrar gelecektir.

6. Sitenizin arama motorlarında yer alması ve daha çok insana hitap etmesi için META etiketlerini kullanın. Güzel bir web sayfasında bulunması gereken komutlardan birisi de META etiketidir.

7. Google veya diğer arama motorlarında daha çabuk indekslenmek istiyorsanız sitenize özgün makale girin. Ayrıca sitenizle aynı kategoride olan diğer sitelerden backlink almaya çalışabilirsiniz.

8. Backlink almadan önce sitenizi hedef kelimelerinize uygun içeriklerle donatırsanız aldığınız backlinklerin faydasını çok kısa sürede görürsünüz.

9. Herhangi bir sitenin ip adresini görmek istiyorsanız bilgisayarınızda Başlat > Arama > CMD yazıp enterlayın. Çıkan Dos ekranına ping siteismi.com yazıp sitenin ip adresini öğrenebilirsiniz. Ya da arama ekranına ping -t siteismi.com yazıpta öğrenebilirsiniz.

10. Web sitelerinizi Responsive yani tüm cihazlarla (Telefon, tablet, bilgisayar vs.) uyumlu hale getirirseniz seo'da olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

11. Yeni açtığınız siteniz için tema seçerken, genellikle sade, az sorgu çalıştıran, içerik odaklı temalar seçmeniz sitenize + puan kazandıracaktır.

12. Google AdSense, büyüklükleri ne olursa olsun tüm web sitesi yayıncılarının web sitelerinde hedeflenmiş Google reklamları göstererek para kazanmalarını sağlayan ücretsiz ve kolay bir yöntemdir.

13. Net bir hiyerarşiye ve metin bağlantılarına sahip bir site oluşturun. Ziyaretçiler her sayfaya en az bir statik metin bağlantısından ulaşılabilmelidir.

14. Kullanıcılarınıza sitenizin önemli kısımlarına işaret eden bağlantıları içeren bir site haritası sunabilirsiniz. Site haritası çok fazla sayıda bağlantıya sahipse site haritasını birden fazla sayfaya bölmek isteyebilirsiniz.

15. Faydalı, bilgi açısından zengin bir site oluşturun ve içeriğinizi açık ve anlaşılır bir şekilde anlatan sayfalar hazırlayın.

16. Kullanıcıların sayfalarınızı bulmak için girebileceği kelimeleri düşünün ve sitenizin gerçekten bu kelimeleri barındırdığından emin olun.

17. Önemli adları, içeriği veya bağlantıları göstermek için resimler yerine metin kullanmayı deneyin. Google tarayıcısı, resimlerde yer alan metinleri tanımaz. Metin içeriği için resim kullanmanız gerekirse açıklayıcı birkaç kelime eklemek üzere ALT özelliğini kullanmayı düşünün.

18. <title> öğelerinizin ve ALT özelliklerinizin açıklayıcı ve doğru olduğundan emin olun.

19. Site iç ve dış bağlantılarınızın çalışıp çalışmadığını ve HTML'nin doğru olup olmadığını kontrol edin.

20. Dinamik (yani, URL’sinde “?” karakteri yer alan) sayfalar kullanmaya karar verirseniz her arama motoru robotlarının, statik sayfaların yanı sıra dinamik sayfaları taramadığını unutmayın. Parametreleri kısa, parametre sayısını da az tutmanız web siteniz için daha faydalı olur.

oyunsah yorumlandı 23, Mart, 2015

güzel site üye oluyorum

deasing yorumlandı 24, Mart, 2015

Merhaba,

Teşekkürler.

75 yorumlar

1oy

Cengiz Points730
güzel sistem başarılar.

deasing yorumlandı 16, Mart, 2015

Merhaba,

Teşekkürler.

2oylar

Sülocan Points8710
hayırlı olsun, site daha çok yeni , umarım iyi olur, üye olup site eklemesi yapıldı. Başarılar

deasing yorumlandı 16, Mart, 2015

Merhaba,

Teşekkürler.

1oy

turgay Points2540
Güzel bir sistem hemen üye oluyorum.

1oy

deasing Points1735
Sitesini ekleyen arkadaşlar, teşekkürler.

Yalnız bazı arkadaşlar web site url adreslerini eklemeyi unutmuşlar. Mesela aksama rumuzlu arkadaş, tekrar girip url adresi eklerse iyi olur :)

Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

1oy

aslan258 Points365
Site tanıtma alanında baya site açıldı umarım baki kalırsınız :) Temanız diğer site tanıtma sitelerine göre çok güzel başarılar :)

deasing yorumlandı 6, Mart, 2015

Aslında uzun zamandır bu tarz siteler var ama Google'ın son politikalarından sonra daha bir revaçta olmaya başladı :)

Bizim sitemizin bir özelliğide özel reseller hosting hesabında ayrı bir ip adresinde barınması. IP adresinde sadece bizim sitemizin çalışması, siz, site ekleyenler için oldukça başarılı izlenimler oluşturacağına inanıyoruz.

İlgi ve alakanız için çok teşekkürler.

mazlum4734 yorumlandı 23, Mart, 2015

bu tarz siteler siteye zarar verirrmi acaba

deasing yorumlandı 23, Mart, 2015

Merhaba,

Hayır zarar vermez. Sitenizin tanıtım yazısını özgün ve detaylı bir şekilde yazarsanız oldukça faydasını görebilirsiniz.

1oy

gayet güzel bir çalışmateşekkür ederim

deasing yorumlandı 6, Mart, 2015

Merhaba,

Biz teşekkür ederiz efendim.

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...