1oy

Yurtdışına Kargo Gönderimi

Yurtdışı Kargo Şirketi

Uluslararası Hava Kargo sektörüne hızlı bir giriş yapıp ses getiren Yurtdışı Uçak Kargo şirketimiz, sizden gelecek talepler doğrultusunda hızlı ve güvenli hava kargo gönderi taşımacılığı yapmaktadır.

Firmamız gerek ihracat taşıma talepleri, gerek ithalat taşıma talepleri ve gümrüğe tabi olmayan numune bazlı Hava Kargo gönderi hizmetleri sunmaktadır.Yurtdışı Uçak Kargo alanında tüm ülkelerde www.yurtdisikargo.net bünyesi için hizmet veren geniş acente ağı ile uluslararası hava kargo operasyonlarımızı sorunsuz gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’den yurt dışına yapılan kargo gönderileri her zaman İstanbul merkez ofis çıkışlıdır. Yurtdışı Kargo sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Uluslararası Hava Kargo ücretleri, gönderi yapılacak ülkeye ve gönderi ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Şirketimizden hızlı fiyat teklifi alabilmek için teklif formlarımızı doldurunuz yada telefonla irtibata geçiniz. Yurtdisikargo.net hem bünyesi dahilinde kendi konsolundan fiyat verir, bunun dışında hizmetlerine güvendiğimiz alternatif hava yolları şirketlerinden de özel fiyat teklifleri toplar, size en uygun fiyat seçeneğini sunar. Yurtdışı Kargo firmamızdan fiyat teklifi istemeden diğer firmaları aramayınız.

Türkiye’nin en köklü ve en kaliteli Yurtdışı Hava Kargo firması yurtdisikargo.net bünyesine bağlı onlarca personel çalışmaktadır. Ülkemiz hava kargo nakliyeticaretine önemli katkıda bulunan firmamız bundan sonra da yapacağı üstün hizmetlerle ses getirecektir.

HEMEN ARA, ÖZEL FİYAT AL

NEDEN BİZ?

Yenilenen tasarım ve zenginleşen içeriklerimizle bunun yanında size hava kargo taleplerini kolaylaştıracak eklenti ve yazılımlar yaptırarak profesyonel bir web sayfasına kavuşmuştur. Kargo talep teklif formları, kargo takip sorgulama, online fiyat al gibi üstün menü seçeneklerimiz siz değerli müşterilerimiz daha rahat ve tam detaylı hizmet alması için geliştirilmiştir.

HIZINIZA HIZ, GÜCÜNÜZE GÜÇ KATARIZ!

Havayolu firmamız yurt dışında size sunduğu kargo gönderi avantajları ve sorunsuz teslimatlarıyla gücünüze güç katmaktadır. 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Site Adı: http://www.yurtdisikargo.net
Telefon Numaraları: 0212 210 0 498 – 0538 255 22 22
Adres Bilgileri: Perpa Ticaret Merkezi A/Blok Kat:12 No:1909 Şişli | İSTANBUL

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...