2oylar

Resim Yükleme Servisi

Resimlerinizi Sürükleyerek Linkini Yapıştırarak Veya Seçerek Yükleyebileceğiniz Oldukça Kullanışlı Bir Resim Yükleme Servisidir.

Servis Premium-Turk A.Ş. 'ye Aittir !... 

http://www.karekok.tk

Anket Seçenekleri:
Siteyi Kullanırım... (2 oy, 100%)
Arada bir bakarım... (0 oy)
Hiç Kullanmam... (0 oy)
Anket Kapatıldı

10 yorumlar

0oy

redokito Points87075
Affınıza sığınarak; "Yüklemek istediğiniz resmi bu ala sürükleyerek bırakabilirsiniz." Sürükle bırak bölümünde küçük bir düzeltme. Bir de 2 MB den büyük bir resim olduğu taktirde parça parça mı alıyor yoksa hiç mi kabul etmiyor? Bir de özel bir soru? Server sizde mi yoksa yurt dışı mı? Bir süre sonra linkin kaybolma ihtimaline karşı sordum, teşekkürler. Hem cevabınız hem de emekleriniz için, kolay gelsin

Bahadır Süzen yorumlandı 25, Aralık, 2014

Değerli kullanıcımız resimler 2 yıl süre içerisinde silinmemektedir Site Fransa lokasyonludur hiç silinmesini istemediğiniz resim olursa eğer diğer arkadaşa da belirttiğim gibi http://istek.premium-turk.net adresinden bildirim yapıldığı takdirde resim aynı yerde kalınır ama silinme cron kodu kaldırılır ve resminiz hiç silinmez.

Bahadır Süzen yorumlandı 25, Aralık, 2014

2 MB 'Dan büyük resimler yüklenememektedir Parça Parça da almamaktadır O şekilde bir resim bulundurmak isterseniz eğer  http://istek.premium-turk.net bildirim yapıp mail adresinizi ve resimi http://dosya.tc ye geçici olarak rar içerisinde bulundurursanız premium-turk sunucusu içerisinde resminizi barındırabiliriz ve silinmez silinmesini istediğinizde tekrar bildirim yapmanız yeterli olur

redokito yorumlandı 25, Aralık, 2014

tamam, teşekkür ederim bilgilendirme için, kolay gelsin

Bahadır Süzen yorumlandı 25, Aralık, 2014

Son olarak birşey daha belirtmek isterim js'lerde 1 2 hafta önce yapmıştım siz yüklemek istediğiniz resmi bu alana sürükleyerek bırakınız kategorisini seçmeseniz dahi mesela Normal yükleme sayfasındasınız bu sayfadan resmi bu alana sürükleyerek bırakınız kategorisine geçmeden resimi sürükleyip bırakırsanız yine aynı şekilde resim yüklenecektir.

0oy

furko3457 Points635
Yüklenen resimler ne kadar zaman sonra siliniyor?

0oy

Bahadır Süzen Points320
2 Yıl Silinmiyor Arşivleniyor İstenildiği takdirde hiç silinmiyor bunun içi http://istek.premium-turk.net sitesinden bildirim yapmanız gerekiyor.

0oy

hocam bana garip geldi baner yapma sitesi değil deme bu hazır resmi yüklemenin ne mantığı var onu anlayamadım kaldı ki diğer sitelere baner olarak koyduğumuz zaman hangi siteden tıklandıysa oranın linki değil baner yapan sitenin ismi gözüküyor sizinkide aynımı

1oy

Bahadır Süzen Points320
hazır resmi yüklemenin şu şekilde mantığı var mesela başka biryerde paylaşacaksın bir sitede konu açacaksın orda silinmemesi için yükleyebilirsin baner olarak eklersen sistemde unbacklink var vani backlink olarak eklemiyor kendisini banner yapan sitenin ismi derken bu bir resim yapma sitesi değil resim yükleme sitesi hazır resimi sunucuda barındırabiliyorsunuz.

0oy

Kadir Durukan Points495
resim yükleme servisleri bu ara çok lazım oluyor. :)

Bahadır Süzen yorumlandı 26, Aralık, 2014

:) İsteyen kullanabilir ben kendi sunucumu kullanmaya başlayınca bunu paylaşim kullanmak isteyen kullansın dedim :D

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...