2oylar

Uçak Kargo

Yurt dışına ya da yurt dışından yollayacağınız ve getirteceğiniz Kargo Gönderilerini müşterilerine Ekonomik ve Express gönderi seçenekleriyle hizmet veren Yurtdışı Kargo şirketimiz, alternatif Express Kargo çözümleri yanı sıra güler yüzlü ve tüm süreci büyük bir resmiyetle gerçekleştirmektedir.

Yurtdışı Kargo firması ile; evrak, paket, dosya, koli, kutu, hediyelik eşya, zati eşyalarınız, numune bazlı gönderiler(ufak çaplı gönderiler), makine ve makine parçaları, tekstil ürünleri ve benzeri yanıcı/yakıcı ve TTK yönergesine uygun tüm ürün ve paketlerinizi Türkiye’den tüm Dünya’ya, tüm Dünya’dan tüm Türkiye şehirlerine hızlı ve güvenli bir şekilde uçak kargo taşımacılığını yapmaktadır.

http://www.expresskargo.org

2 yorumlar

0oy

oyunzet.com Points60
ne göndersek acaba :)

expresskargo yorumlandı 13, Ocak, 2015

Yanıcı ve yakıcı olmayan, TTK kanunlarına aykırı olmayan her türlü ürün ve paketi dilediğiniz yerden istediğiniz destinasyona gönderebiliriz. 0212 210 0 498 numaralı çağrı merkezimizden bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.

0oy

erdal Points325
butun ulkeler var ama rusya yok neden acaba? basarilar

expresskargo yorumlandı 13, Ocak, 2015

Rusya ve Ukrayna son zamanlarda biraz sıkıntılı bir bölge olmuştur, gönderen ve alıcı şirket olmalı kargo gönderimi yapabilmek için kesinlikle bireysel taşıma kabul etmiyorlar. bilginize

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...