3oylar

Sitenin Alexa Değeri Nasıl Düşürülür veya Yükseltilir?

Sitemizi düzenledik, içeriklerini girdik ve yayınladık. Eeeee, sırada ne kaldı. Bunun üzerine sitemi daha nasıl geliştirebilirim diye, diğer siteleri gezmeye başladınız, neler yapabileceğinizi öğrenmek isterken bir de baktınız ki insanlar Alexa‘dan bahsediyorlar… Allah, Allah deyip nedir bu Alexa? diye bir soru kendinize sormuşsunuzdur, herhalde. Alexa ile ilgili bir ton yazı var zaten piyasada. Eee kafanızda baya karıştı. Hala bu Alexa ne işe yarıyor,diye!!!! düşünmeye başladınız yine… Şu an düşünüyorsanız, tam yerine geldiniz diyebilirim. icon smile Sitenin Alexa Değeri Nasıl Düşürülür veya Yükseltilir? O zaman en basit anlatımla, hızlıca hap bilgilerimizi verelim, değil mi?

Alexa Nedir?

Sitenizin, Dünya veya bölgesel olarak  trafiğini “özellikle, veri giriş/çıkışlarını ve ziyaretçi potansiyelini” belirli kriterler göz önünde bulundurarak belirleyen bir sitedir.

Kısacası, sitenizin Trafiğinin verisel olarak yansımasını (reytingini) sizlere gösteren bir site.

Peki Neden Alexa Bu kadar Önemli?

Alexa, bahsettiğimiz verileri herkese gösterdiği için, reklam verenler bu sitedeki verileri referans olarak görüyorlar. Kısacası sizin sitenizle alakalı önemli verilere alexa.com  üzerinden ulaşıyorlar. Reklam veren için, bu referans bilgiler yeterli midir? bilinmez ama bu bilgilere bakıldığı kuşkusuz.

Alexa Değerinizi Düşürmek İstiyorsanız Burayı İYİ OKUYUN. 

DEVAMINI OKUMAK İÇİN http://www.hapbilgiler.com/sitenin-alexa-degeri-nasil-dusurulur-cozum.html TIKLAYIN

1 yorum

0oy

Oğuzhan Points5
Günde 1den fazla içerik girmenin yasak olduğundan haberiniz yok galiba.

Ömer BOZALAN yorumlandı 5, Kasım, 2014

1 tane girdim zaten arkadaşım birden fazla girdiğimi nerden çıkardın.

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...