7oylar

Taha - Güncel Blog

Bi kamyon dolusu bilgi arşivi.. sloganı ile 2 yıl önce yola çıktığımız güncel blog olan taha.gen.tr sitesi üzerinden bu zaman kadar özgün ve güncel yazılar yer almaktadır.

Güncel blog, kişisel blog yazımına yeni başladığımız zaman bu jenerik alan adı ile yolumuza devam ederke ülke genelinde gelişen olayları özgün bir şekilde doğru haber niteliğinde ziyaretçilerimizle buluşturduk. Akabinde webmaster alanında bilinmesi gereken konuları, wordpress scriptini kullanmasını bilmeyenler için bazı ipuçlarını yine özgün bir şekilde kullanıcılara aktarmayı başardık. Yakın zaman içerisinde çok daha iyi yerlere geleceğimizden şüphem yok. Siz ziyaretçiler sitemize olan yorumlarınızı ve desteklerinizi esirgemeyin. Esen kalın.

http://taha.gen.tr

8 yorumlar

0oy

sssss Points225
Sitemiz hakkında yorumlar ve derecelendirme yapmayı unutmayınız lütfen.

Teşekkürler.

1oy

Güncel blog için bu tema pek uygun görmüyorum :) güzel bir site.

1oy

Eleştirmen Points4310
Gerçektende siteniz dediğiniz gibi bir kamyon dolusu bilgi var fakat temayı biraz daha hareketli seçseniz süper olacak çok düz yazı gibi duruyor yazılar ve konular içim daraldı biraz :) Nacizane görüşüm başarılar dilerim

0oy

sssss Points225
teşekkür ederim yorumlarınız için temayı değiştiririz o sıkıntı değil ziyaretçilerimiz nasıl uygun görürlerse :)

0oy

Cem Baki Points6925
Benim göze batan ise yüzlerce etiket...gereksiz bir çöp gibi duruyor ama insanın gözüne de zorla batıyor...Onun haricinde güzel bir site.

0oy

hgscrt Points215
Ne ararsan var niteliğinde bir blog olmuş ve tema olarak da çok rahatsız edici değil ancak içerik (orta) kolonu biraz daha geniş olsa daha hoş görünür bence.

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...