1oy

Otomatik Facebook Paylaşım Programı

Merhaba arkadaşlar,

Biz bir program yaptık ve bunu Ücretsiz ve Ücretli Kullanıma Soktuk. Programın işleyişi, sizin tüm facebook gruplarınızı ve sayfalarınızı çekiyor ve istediğiniz tüm gruplarda tek tuş ile paylaşım yapıyor. İnternet sitenizde yazdığınız yazıları bu program sayesinde tek tuş ile tüm gruplarda paylaşa bilirsiniz.

Üretsiz kullanımın tek farkı yazdığınız yazılar veya linklerin sonuna "Helptoshare ile paylaşılmıştır" yazmakta. Tek farkı budur.

Ayrıntılı resimleri ile bu gün yayınladık sizin için. 

İndirmek için : http://helptoshare.teknoakademi.org/

4 yorumlar

1oy

Tuna Özkurt Points8395
farklı bir çalışma tebrik ederim

Muhammed Furkan Aydın yorumlandı 28, Temmuz, 2014

Teşekkür ederiz :) Bir çok web sitesi sahibinin tam aradığı program oldu :D

0oy

Yunus Balım Points10655
Çalışma güzel yani her yayınladığım yazıyı tek tek facebook sayfamda paylaşmaktan bıktım. :)

Muhammed Furkan Aydın yorumlandı 29, Temmuz, 2014

Yorumunuz İçin teşekkür ederiz :) Aynı sorun bizde de vardı bizde sırf bu yüzden bu programı yayınladık :) Umarım size yardımcısı olur :)

0oy

Gökay Points325
facebookun zaten siteler için içeriği otomatik olarak paylasma özelliği mevcuttur api sistemiyle tüm içeriklerinizi facebook grubunda otomatik olarak paylaşabiliyoruz..

Muhammed Furkan Aydın yorumlandı 30, Temmuz, 2014

Tabik kardeşim ancak facebook api yi kaç tane kullanıcı biliyor ?  Yada onunla kim uğraşıyor ? Bizim programımız facebook api ile Tüm Gruplarda ve Sayfalarda dahakolay bir şekilde paylaşım yapmayı sağlıyor . Son 3 günde 200 den fazla kişi aktif olarak programı kullanıyor :) Madem sizin dediğiniz kadar kolay bunda adam hem programı kullanıp hemde teşekkür eder miydi ?

0oy

Gökay Points325
uygulamanız güzel yeni kullanıcılar ve pratik yöntemlerle facebookta rahatca içeriklerini paylaşabilirler.. başarılar dilerim

Muhammed Furkan Aydın yorumlandı 31, Temmuz, 2014

Programımızı kullanan kişiler web sitesindeki bir yazıyı 100-200 grupta paylaşarak hitini arttıran kişiler. 100-200 grupta link çeken bir paylaşım imkanı sadece elle yapabiliyordunuz. Bizde bu durumu değiştirerek 100-200 grupta paylaşımları hızlandırdık. Açıkçası şu an 500 kişilik bir kullanıcı oldu. Kullananlar da çok memnun :) Yorumunuz için teşekkür ederim :)

Bu siteye yorum vapmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu Siteyi Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O zaman

...