-1oy

Kameralı Sohbet

Sistemimiz 2011 yılından günümüze dek hizmet vermekte olan bir alt yapıya sahiptir.İçeriğinde tamamen gerçek bayanlar ile sohbet edebileceğiniz ve canlı odalarda bire bir olarak kameralı sohbet yapabileceğiniz bir ortamdır.

Kameralı <a rel="dofollow" href="http://www.sohbetcam.com" title="sohbet,görüntülü sohbet">sohbet</a> genel odalarda ya da özel odalarda gerçekleştirmek mümkündür.Özel odalar olarak tabir edilmekte olan bire bir görüşmelerde Kullunacılarımız ile bire bir olarak konuşmanız ya da görüşmenize olanak tanınmaktadır. Bunun için yapılması gereken ilk işlem hiçbir ücret ödemeden ücretsiz

üye olmak ve bunun akabinde modeller ile iletişime geçmek.Özel odalarda görüşmelerde bulunmak isteyen bireylerden bir miktar ücret talep edilmektedir. Bu özel oda olarak tabir ettiğimiz yerlerde modelimiz yalnızca size özel bir sunum yapar ve sizin dışınızda hiç kimse tarafından takip edilmez.

Bu noktada tüm konuşma yalnızca siz ve model arasında geçer.Görüntülü sohbet sistemlerinde birçok internet sitesi ile karşılaşmanız mümkündür. Bizi diğer sitelerden ayırmakta olan en önemli özelliklerimizi vurgulamak isterim.

www.arkadasyeri.com

 

Kapatılma Sebebi: Üyeliği durduruldu.
...